2015 Washington Cup GU10-GU19 and BU10-BU14 Results

 
  Washington Cup 2015 GU10-GU19 and BU10-BU14
Boys U10 BU10 Gold
Flight A
Friday, April 24, 2015
  CBYSA QUINCY UNITED 04  6          RSA ELITE B04  0 
  FC EDMONDS B04 FORCE  1          KENT CITY B04 RED  4 
Saturday, April 25, 2015
  CBYSA QUINCY UNITED 04  3          FC EDMONDS B04 FORCE  2 
  KENT CITY B04 RED  4          RSA ELITE B04  0 
  CBYSA QUINCY UNITED 04  1          KENT CITY B04 RED  3 
  FC EDMONDS B04 FORCE  4          RSA ELITE B04  1 
Sunday, April 26, 2015
  KENT CITY B04 RED  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  1 
  CBYSA QUINCY UNITED 04  2          NPSA TITANS B04 NAVY  1 
  CBYSA QUINCY UNITED 04  5          WASHINGTON EAST B04  4 
  ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  1          CBYSA QUINCY UNITED 04  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: KENT CITY B04 RED ()    3 3 0 0 11 2 28
 2: CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA)    3 2 0 1 8 5 20
 3: FC EDMONDS B04 FORCE (WA)    3 1 0 2 7 8 12
 4: RSA ELITE B04 ()    3 0 0 3 1 12 1

Flight B
Friday, April 24, 2015
  NPSA TITANS B04 NAVY  8          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B  3 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  9          NEWPORT FC STRIKERS U10  1 
Saturday, April 25, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  1          NPSA TITANS B04 NAVY  2 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B  3          NEWPORT FC STRIKERS U10  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  4          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B  0 
  NPSA TITANS B04 NAVY  8          NEWPORT FC STRIKERS U10  0 
Sunday, April 26, 2015
  KENT CITY B04 RED  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  1 
  CBYSA QUINCY UNITED 04  2          NPSA TITANS B04 NAVY  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  2          ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NPSA TITANS B04 NAVY ()    3 3 0 0 10 4 27
 2: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA)    3 2 0 1 9 3 20
 3: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B (USA)    3 1 0 2 6 9 12
 4: NEWPORT FC STRIKERS U10 ()    3 0 0 3 2 11 2

Flight C
Friday, April 24, 2015
  SEATTLE CELTIC  3          MAPLE VALLEY PREMIER  2 
  WASHINGTON EAST B04  4          NEWPORT FC  0 
Saturday, April 25, 2015
  WASHINGTON EAST B04  3          SEATTLE CELTIC  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER  2          NEWPORT FC  1 
  WASHINGTON EAST B04  1          MAPLE VALLEY PREMIER  0 
  SEATTLE CELTIC  5          NEWPORT FC  1 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST B04  2          STING SOCCER BAYERN MUNICH_2  0 
  SEATTLE CELTIC  0          ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  4 
  CBYSA QUINCY UNITED 04  5          WASHINGTON EAST B04  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WASHINGTON EAST B04 (WA)    3 3 0 0 8 0 28
 2: SEATTLE CELTIC ()    3 2 0 1 7 6 18
 3: MAPLE VALLEY PREMIER ()    3 1 0 2 4 5 10
 4: NEWPORT FC ()    3 0 0 3 2 10 2

Flight D
Friday, April 24, 2015
  ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  2          PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05  1 
  STING SOCCER BAYERN MUNICH_2  4          HIGHLINE PREMIER B04 BLUE  2 
Saturday, April 25, 2015
  STING SOCCER BAYERN MUNICH_2  0          ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  3 
  PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05  3          HIGHLINE PREMIER B04 BLUE  3 
  STING SOCCER BAYERN MUNICH_2  1          PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05  1 
  ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  9          HIGHLINE PREMIER B04 BLUE  0 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST B04  2          STING SOCCER BAYERN MUNICH_2  0 
  SEATTLE CELTIC  0          ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  4 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL  2          ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  3 
  ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A  1          CBYSA QUINCY UNITED 04  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA)    3 3 0 0 9 1 28
 2: STING SOCCER BAYERN MUNICH_2 (USA)    3 1 1 1 5 6 13
 3: PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05 ()    3 0 2 1 5 6 11
 4: HIGHLINE PREMIER B04 BLUE (WA)    3 0 1 2 5 11 8
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Gold - Flight A - 4/24/2015
#534 
6:00 PM
 
CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 6 RSA ELITE B04 () 0 Ravensdale Park 3b  
#535 
6:00 PM
 
FC EDMONDS B04 FORCE (WA) 1 KENT CITY B04 RED () 4 Ravensdale Park 2b  
Boys U10 BU10 Gold - Flight B - 4/24/2015
#541 
6:00 PM
 
NPSA TITANS B04 NAVY () 8 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B (USA) 3 Ravensdale Park 2a  
#540 
7:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA) 9 NEWPORT FC STRIKERS U10 () 1 Ravensdale Park 2a  
Boys U10 BU10 Gold - Flight C - 4/24/2015
#547 
4:45 PM
 
SEATTLE CELTIC () 3 MAPLE VALLEY PREMIER () 2 Ravensdale Park 2b  
#546 
8:30 PM
 
WASHINGTON EAST B04 (WA) 4 NEWPORT FC () 0 Ravensdale Park 3a  
Boys U10 BU10 Gold - Flight D - 4/24/2015
#553 
6:00 PM
 
ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 2 PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05 () 1 Ravensdale Park 3a  
#552 
7:15 PM
 
STING SOCCER BAYERN MUNICH_2 (USA) 4 HIGHLINE PREMIER B04 BLUE (WA) 2 Ravensdale Park 3b  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Gold - Flight A - 4/25/2015
#538 
1:30 PM
 
CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 3 FC EDMONDS B04 FORCE (WA) 2 Ravensdale Park 3b  
#539 
1:30 PM
 
KENT CITY B04 RED () 4 RSA ELITE B04 () 0 Ravensdale Park 3a  
#536 
7:45 PM
 
CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 1 KENT CITY B04 RED () 3 Ravensdale Park 2b  
#537 
7:45 PM
 
FC EDMONDS B04 FORCE (WA) 4 RSA ELITE B04 () 1 Ravensdale Park 2a  
Boys U10 BU10 Gold - Flight B - 4/25/2015
#544 
12:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA) 1 NPSA TITANS B04 NAVY () 2 Ravensdale Park 3b  
#545 
12:15 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B (USA) 3 NEWPORT FC STRIKERS U10 () 1 Ravensdale Park 3a  
#542 
6:30 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA) 4 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 B (USA) 0 Ravensdale Park 2a  
#543 
6:30 PM
 
NPSA TITANS B04 NAVY () 8 NEWPORT FC STRIKERS U10 () 0 Ravensdale Park 2b  
Boys U10 BU10 Gold - Flight C - 4/25/2015
#550 
1:30 PM
 
WASHINGTON EAST B04 (WA) 3 SEATTLE CELTIC () 0 Ravensdale Park 2b  
#551 
1:30 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER () 2 NEWPORT FC () 1 Ravensdale Park 2a  
#548 
7:45 PM
 
WASHINGTON EAST B04 (WA) 1 MAPLE VALLEY PREMIER () 0 Ravensdale Park 3b  
#549 
7:45 PM
 
SEATTLE CELTIC () 5 NEWPORT FC () 1 Ravensdale Park 3a  
Boys U10 BU10 Gold - Flight D - 4/25/2015
#556 
12:15 PM
 
STING SOCCER BAYERN MUNICH_2 (USA) 0 ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 3 Ravensdale Park 2b  
#557 
12:15 PM
 
PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05 () 3 HIGHLINE PREMIER B04 BLUE (WA) 3 Ravensdale Park 2a  
#554 
6:30 PM
 
STING SOCCER BAYERN MUNICH_2 (USA) 1 PUMAS SEATTLE UNAM/PUMAS SEATTLE 05 () 1 Ravensdale Park 3b  
#555 
6:30 PM
 
ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 9 HIGHLINE PREMIER B04 BLUE (WA) 0 Ravensdale Park 3a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Gold - Playoffs - 4/26/2015
#573 
Playoffs
Quarter-Finals
10:30 AM
 
KENT CITY B04 RED () 0 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA) 1 Ravensdale Park 3a  
#574 
Playoffs
Quarter-Finals
10:30 AM
 
CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 2 NPSA TITANS B04 NAVY () 1 Ravensdale Park 2a  
#575 
Playoffs
Quarter-Finals
10:30 AM
 
WASHINGTON EAST B04 (WA) 2 STING SOCCER BAYERN MUNICH_2 (USA) 0 Ravensdale Park 3b  
#576 
Playoffs
Quarter-Finals
10:30 AM
 
SEATTLE CELTIC () 0 ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 4 Ravensdale Park 2b  
#577 
Playoffs
Semi-Finals
2:00 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 - NACIONAL (WA) 2 ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 3 Ravensdale Park 2a  
#578 
Playoffs
Semi-Finals
2:00 PM
 
CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 5 WASHINGTON EAST B04 (WA) 4 Ravensdale Park 2b  
#579 
Playoffs
Final
5:15 PM
 
ISSAQUAH SC GUNNERS B04 A (WA) 1 CBYSA QUINCY UNITED 04 (WA) 0 Ravensdale Park 2a  
 
 
Boys U10 BU10 Silver
Flight A
Saturday, April 25, 2015
  FPSC FURY B04 BLACK  7          ENDEAVOUR B04 - ALLRED  3 
  TC UNITED B04 - WILSON  10          EPSA B04 TITANS  0 
  FPSC FURY B04 BLACK  5          TC UNITED B04 - WILSON  3 
  ENDEAVOUR B04 - ALLRED  12          EPSA B04 TITANS  0 
Sunday, April 26, 2015
  EPSA B04 TITANS  0          FPSC FURY B04 BLACK  12 
  ENDEAVOUR B04 - ALLRED  1          TC UNITED B04 - WILSON  2 
  CASCADE FC B04  2          FPSC FURY B04 BLACK  1 
  TC UNITED B04 - WILSON  1          WENATCHEE FIRE  0 
  CASCADE FC B04  2          TC UNITED B04 - WILSON  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FPSC FURY B04 BLACK (WA)    3 3 0 0 12 6 28
 2: TC UNITED B04 - WILSON ()    3 2 0 1 9 5 21
 3: ENDEAVOUR B04 - ALLRED (WA)    3 1 0 2 8 6 14
 4: EPSA B04 TITANS (WA)    3 0 0 3 0 12 0

Flight B
Saturday, April 25, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  0          WENATCHEE FIRE  5 
  NPSA TITANS B04 WHITE  2          STING PREMIER SC LYONS  3 
  SEATTLE CELTIC B05  1          CASCADE FC B04  3 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  0          CASCADE FC B04  2 
  NPSA TITANS B04 WHITE  1          WENATCHEE FIRE  4 
  SEATTLE CELTIC B05  5          STING PREMIER SC LYONS  1 
Sunday, April 26, 2015
  STING PREMIER SC LYONS  4          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  1 
  CASCADE FC B04  2          NPSA TITANS B04 WHITE  0 
  WENATCHEE FIRE  3          SEATTLE CELTIC B05  0 
  CASCADE FC B04  2          FPSC FURY B04 BLACK  1 
  TC UNITED B04 - WILSON  1          WENATCHEE FIRE  0 
  CASCADE FC B04  2          TC UNITED B04 - WILSON  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WENATCHEE FIRE ()    3 3 0 0 11 1 29
 2: CASCADE FC B04 (WA)    3 3 0 0 7 1 27
 3: STING PREMIER SC LYONS (ID)    3 2 0 1 8 7 19

Flight C
Saturday, April 25, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  0          WENATCHEE FIRE  5 
  NPSA TITANS B04 WHITE  2          STING PREMIER SC LYONS  3 
  SEATTLE CELTIC B05  1          CASCADE FC B04  3 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  0          CASCADE FC B04  2 
  NPSA TITANS B04 WHITE  1          WENATCHEE FIRE  4 
  SEATTLE CELTIC B05  5          STING PREMIER SC LYONS  1 
Sunday, April 26, 2015
  STING PREMIER SC LYONS  4          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C  1 
  CASCADE FC B04  2          NPSA TITANS B04 WHITE  0 
  WENATCHEE FIRE  3          SEATTLE CELTIC B05  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SEATTLE CELTIC B05 (WA)    3 1 0 2 5 7 10
 2: NPSA TITANS B04 WHITE ()    3 0 0 3 3 9 3
 3: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C (USA)    3 0 0 3 1 10 1
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Silver - Flight A - 4/25/2015
#563 
8:30 AM
 
FPSC FURY B04 BLACK (WA) 7 ENDEAVOUR B04 - ALLRED (WA) 3 Ravensdale Park 2b  
#564 
8:30 AM
 
TC UNITED B04 - WILSON () 10 EPSA B04 TITANS (WA) 0 Ravensdale Park 2a  
#558 
2:45 PM
 
FPSC FURY B04 BLACK (WA) 5 TC UNITED B04 - WILSON () 3 Ravensdale Park 2b  
#559 
2:45 PM
 
ENDEAVOUR B04 - ALLRED (WA) 12 EPSA B04 TITANS (WA) 0 Ravensdale Park 2a  
Boys U10 BU10 Silver - Flight C - 4/25/2015
#565 
8:30 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C (USA) 0 WENATCHEE FIRE () 5 Ravensdale Park #4  
#566 
8:30 AM
 
NPSA TITANS B04 WHITE () 2 STING PREMIER SC LYONS (ID) 3 Ravensdale Park 3a  
#567 
8:30 AM
 
SEATTLE CELTIC B05 (WA) 1 CASCADE FC B04 (WA) 3 Ravensdale Park 3b  
#560 
2:45 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C (USA) 0 CASCADE FC B04 (WA) 2 Ravensdale Park #4  
#561 
2:45 PM
 
NPSA TITANS B04 WHITE () 1 WENATCHEE FIRE () 4 Ravensdale Park 3b  
#562 
2:45 PM
 
SEATTLE CELTIC B05 (WA) 5 STING PREMIER SC LYONS (ID) 1 Ravensdale Park 3a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Silver - Flight A - 4/26/2015
#568 
8:00 AM
 
EPSA B04 TITANS (WA) 0 FPSC FURY B04 BLACK (WA) 12 Ravensdale Park 2b  
#569 
8:00 AM
 
ENDEAVOUR B04 - ALLRED (WA) 1 TC UNITED B04 - WILSON () 2 Ravensdale Park 2a  
Boys U10 BU10 Silver - Flight B - 4/26/2015
#570 
8:00 AM
 
STING PREMIER SC LYONS (ID) 4 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B04 C (USA) 1 Ravensdale Park 3b  
#571 
8:00 AM
 
CASCADE FC B04 (WA) 2 NPSA TITANS B04 WHITE () 0 Ravensdale Park #4  
#572 
8:00 AM
 
WENATCHEE FIRE () 3 SEATTLE CELTIC B05 (WA) 0 Ravensdale Park 3a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U10 BU10 Silver - Playoffs - 4/26/2015
#580 
Playoffs
Semi-Finals
12:15 PM
 
CASCADE FC B04 (WA) 2 FPSC FURY B04 BLACK (WA) 1 Ravensdale Park 2b  
#581 
Playoffs
Semi-Finals
12:15 PM
 
TC UNITED B04 - WILSON () 1 WENATCHEE FIRE () 0 Ravensdale Park 2a  
#582 
Playoffs
Final
4:45 PM
 
CASCADE FC B04 (WA) 2 TC UNITED B04 - WILSON () 0 Ravensdale Park 2b  
 
 
Boys U11 BU11 Gold/Platinum
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  STING PREMIER SC STING UNITED  0          WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  3 
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  1          SPOKANE PUMAS FC '03  2 
  CWSA B03 - STROM  4          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  3 
Saturday, April 11, 2015
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  1          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  1 
  CWSA B03 - STROM  3          WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  2 
  STING PREMIER SC STING UNITED  0          SPOKANE PUMAS FC '03  5 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE PUMAS FC '03  8          CWSA B03 - STROM  0 
  WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  1          CWSA B03 GREY - SANCHEZ  4 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  5          STING PREMIER SC STING UNITED  1 
Friday, April 24, 2015
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  1          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  2 
  SEATTLE CELTIC B03 GREEN  1          SPOKANE PUMAS FC '03  0 
  WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  0          FPSC FURY B03 BLACK  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SPOKANE PUMAS FC '03 (WA)    3 3 0 0 10 1 28
 2: WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03 (WA)    3 1 1 1 8 6 16
 3: WASHINGTON EAST B03 - DAVIS (WA)    3 1 0 2 6 7 13

East Flight B
Friday, April 10, 2015
  STING PREMIER SC STING UNITED  0          WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  3 
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  1          SPOKANE PUMAS FC '03  2 
  CWSA B03 - STROM  4          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  3 
Saturday, April 11, 2015
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  1          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  1 
  CWSA B03 - STROM  3          WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  2 
  STING PREMIER SC STING UNITED  0          SPOKANE PUMAS FC '03  5 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE PUMAS FC '03  8          CWSA B03 - STROM  0 
  WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  1          CWSA B03 GREY - SANCHEZ  4 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  5          STING PREMIER SC STING UNITED  1 
Friday, April 24, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  8          CWSA B03 - STROM  2 
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  0          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CWSA B03 - STROM (WA)    3 2 0 1 7 9 18
 2: CWSA B03 GREY - SANCHEZ (WA)    3 1 1 1 6 4 14
 3: STING PREMIER SC STING UNITED (ID)    3 0 0 3 1 11 1

West Flight A
Friday, April 17, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  0          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  1 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN  4          WEST NARROWS FC BLUE 03  1 
Saturday, April 18, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  4          EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  1          WEST NARROWS FC BLUE 03  0 
  WEST NARROWS FC BLUE 03  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  10 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN  1          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  3 
Friday, April 24, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  3          EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN  2 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  8          CWSA B03 - STROM  2 
  CWSA B03 GREY - SANCHEZ  0          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  1 
Saturday, April 25, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A  0          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  1 
Sunday, April 26, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  0          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA)    3 3 0 0 5 1 25
 2: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA)    3 2 0 1 8 1 20
 3: EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN (WA)    3 1 0 2 5 8 10
 4: WEST NARROWS FC BLUE 03 (WA)    3 0 0 3 1 9 1

West Flight B
Friday, April 17, 2015
  FPSC FURY B03 BLACK  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  2 
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  4          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  2 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  10          KENT CITY B03 RED  2 
Saturday, April 18, 2015
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  3          KENT CITY B03 RED  3 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  0 
  FPSC FURY B03 BLACK  6          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  2 
Sunday, April 19, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  1          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1 
  KENT CITY B03 RED  3          FPSC FURY B03 BLACK  2 
  SEATTLE CELTIC B03 GREEN  5          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  0 
Friday, April 24, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  3          EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN  2 
  SEATTLE CELTIC B03 GREEN  1          SPOKANE PUMAS FC '03  0 
Saturday, April 25, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  1          KENT CITY B03 RED  0 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  0 
Sunday, April 26, 2015
  FPSC FURY B03 BLACK  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SEATTLE CELTIC B03 GREEN ()    3 2 0 1 6 2 18
 2: KENT CITY B03 RED ()    3 1 1 1 8 9 17
 3: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA)    3 0 1 2 5 9 8

West Flight C
Friday, April 17, 2015
  FPSC FURY B03 BLACK  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  2 
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  4          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  2 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  10          KENT CITY B03 RED  2 
Saturday, April 18, 2015
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  3          KENT CITY B03 RED  3 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  0 
  FPSC FURY B03 BLACK  6          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  2 
Sunday, April 19, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  1          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1 
  KENT CITY B03 RED  3          FPSC FURY B03 BLACK  2 
  SEATTLE CELTIC B03 GREEN  5          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  0 
Friday, April 24, 2015
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03  1          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  2 
  WASHINGTON EAST B03 - DAVIS  0          FPSC FURY B03 BLACK  2 
Saturday, April 25, 2015
  FPSC FURY B03 BLACK  1          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04  0 
  NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1          SEATTLE CELTIC B03 GREEN  0 
Sunday, April 26, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03  0          NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL  1 
  FPSC FURY B03 BLACK  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA)    3 2 1 0 6 3 21
 2: PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04 ()    3 1 1 1 7 9 15
 3: FPSC FURY B03 BLACK (WA)    3 1 0 2 7 7 12
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - East Flight B - 4/10/2015
#003 
4:00 PM
 
STING PREMIER SC STING UNITED (ID) 0 WASHINGTON EAST B03 - DAVIS (WA) 3 Spokane Polo Club Mod1  
#001 
5:15 PM
 
CWSA B03 GREY - SANCHEZ (WA) 1 SPOKANE PUMAS FC '03 (WA) 2 Spokane Polo Club Mod2  
#002 
5:15 PM
 
CWSA B03 - STROM (WA) 4 WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03 (WA) 3 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - East Flight B - 4/11/2015
#004 
12:15 PM
 
CWSA B03 GREY - SANCHEZ (WA) 1 WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03 (WA) 1 Spokane Polo Club Mod2  
#005 
4:45 PM
 
CWSA B03 - STROM (WA) 3 WASHINGTON EAST B03 - DAVIS (WA) 2 Spokane Polo Club Mod1  
#006 
4:45 PM
 
STING PREMIER SC STING UNITED (ID) 0 SPOKANE PUMAS FC '03 (WA) 5 Spokane Polo Club Mod2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#008 
10:15 AM
 
SPOKANE PUMAS FC '03 (WA) 8 CWSA B03 - STROM (WA) 0 Spokane Polo Club Mod2  
#007 
11:45 AM
 
WASHINGTON EAST B03 - DAVIS (WA) 1 CWSA B03 GREY - SANCHEZ (WA) 4 Spokane Polo Club Mod2  
#009 
11:45 AM
 
WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03 (WA) 5 STING PREMIER SC STING UNITED (ID) 1 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - West Flight A - 4/17/2015
#010 
5:15 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA) 0 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 1 Starfire Field 09  
#011 
7:45 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN (WA) 4 WEST NARROWS FC BLUE 03 (WA) 1 Starfire Field 10  
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - West Flight C - 4/17/2015
#013 
4:00 PM
 
FPSC FURY B03 BLACK (WA) 1 SEATTLE CELTIC B03 GREEN () 2 Starfire Field 10  
#014 
5:15 PM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04 () 4 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 2 Starfire Field 08  
#012 
6:30 PM
 
NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 10 KENT CITY B03 RED () 2 Starfire Field 08  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#015 
11:00 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA) 4 EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN (WA) 0 Starfire Field 10  
#016 
11:00 AM
 
MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 1 WEST NARROWS FC BLUE 03 (WA) 0 Starfire Field 09  
#020 
5:15 PM
 
WEST NARROWS FC BLUE 03 (WA) 0 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA) 10 Starfire Field 10  
#021 
5:15 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN (WA) 1 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 3 Starfire Field 09  
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - West Flight C - 4/18/2015
#019 
8:30 AM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04 () 3 KENT CITY B03 RED () 3 Starfire Field 10  
#017 
9:45 AM
 
NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 1 SEATTLE CELTIC B03 GREEN () 0 Starfire Field 10  
#018 
9:45 AM
 
FPSC FURY B03 BLACK (WA) 6 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 2 Starfire Field 09  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#532 
8:00 AM
 
KENT CITY B03 RED () 3 FPSC FURY B03 BLACK (WA) 2 Starfire Field 10  
#022 
8:00 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 1 NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 1 Starfire Field 09  
#533 
9:15 AM
 
SEATTLE CELTIC B03 GREEN () 5 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04 () 0 Starfire Field 10  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/24/2015
#621 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
4:00 PM
 
WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B03 (WA) 1 NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 2 Regional Athletic Complex #3  
#627 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
4:45 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 3 EMERALD CITY FC ECFC M03 GREEN (WA) 2 Ravensdale Park #4  
#619 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
5:15 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA) 8 CWSA B03 - STROM (WA) 2 Regional Athletic Complex #6  
#620 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
5:15 PM
 
CWSA B03 GREY - SANCHEZ (WA) 0 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 1 Regional Athletic Complex #3  
#622 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
6:30 PM
 
SEATTLE CELTIC B03 GREEN () 1 SPOKANE PUMAS FC '03 (WA) 0 Regional Athletic Complex #3  
#626 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
6:30 PM
 
WASHINGTON EAST B03 - DAVIS (WA) 0 FPSC FURY B03 BLACK (WA) 2 Regional Athletic Complex #6  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#628 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
1:15 PM
 
FPSC FURY B03 BLACK (WA) 1 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 04 () 0 Regional Athletic Complex #3  
#629 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
4:00 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 1 KENT CITY B03 RED () 0 Regional Athletic Complex #3  
#623 
Playoffs
Semi-Finals
6:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 A (WA) 0 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 1 Regional Athletic Complex #6  
#624 
Playoffs
Semi-Finals
6:30 PM
 
NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 1 SEATTLE CELTIC B03 GREEN () 0 Regional Athletic Complex #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#625 
Playoffs
Final
1:30 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '03 (WA) 0 NW UNITED FC B03 PREMIER - POWELL (WA) 1 Regional Athletic Complex #6  
#630 
Playoffs
PLATINUM Final
2:45 PM
 
FPSC FURY B03 BLACK (WA) 2 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B03 B (WA) 3 Regional Athletic Complex #6  
 
 
Boys U11 BU11 Silver/Bronze
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  STING PREMIER SC BARCELONA  12          WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03  0          CB UNITED FC B03  3 
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03  1          STING PREMIER SC BARCELONA  12 
  CB UNITED FC B03  6          STING SOCCER CLUB--CELTIC  2 
  STING PREMIER SC BARCELONA  10          STING SOCCER CLUB--CELTIC  1 
  WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  1          CB UNITED FC B03  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03  1          WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  4 
Sunday, April 12, 2015
  CB UNITED FC B03  1          STING PREMIER SC BARCELONA  8 
  WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  2          STING SOCCER CLUB--CELTIC  2 
  STING SOCCER CLUB--CELTIC  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03  1 
Saturday, April 25, 2015
  CB UNITED FC B03  2          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  4 
  FPSC FURY B03 WHITE  0          STING PREMIER SC BARCELONA  1 
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  5          STING SOCCER CLUB--CELTIC  1 
Sunday, April 26, 2015
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  1          WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  0 
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  5          STING PREMIER SC BARCELONA  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: STING PREMIER SC BARCELONA (ID)    4 4 0 0 16 3 37
 2: CB UNITED FC B03 (WA)    4 2 1 1 9 7 24
 3: WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA)    4 1 2 1 7 8 18
 4: STING SOCCER CLUB--CELTIC ()    4 1 1 2 7 11 16
 5: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03 (WA)    4 0 0 4 3 13 3

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  1          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  2 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  0          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  1 
  CASCADE FC B03 WHITE  2          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  3 
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  0          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  4 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  1          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  1 
  CASCADE FC B03 WHITE  0          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  8 
Sunday, April 19, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  1          FC EDMONDS B03 VELOCITY  4 
  RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  3          EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  2 
  FCSC JUVENTUS 03 WHITE  6          CASCADE FC B03 WHITE  0 
Saturday, April 25, 2015
  CB UNITED FC B03  2          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  4 
  CASCADE FC B03 GREEN  3          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  2 
Sunday, April 26, 2015
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  3          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  0 
  CASCADE FC B03 GREEN  3          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA)    3 3 0 0 9 0 28
 2: RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03 (WA)    3 3 0 0 9 3 27
 3: CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK (WA)    3 1 1 1 5 7 14

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  1          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  2 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  0          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  1 
  CASCADE FC B03 WHITE  2          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  3 
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  0          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  4 
  EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  1          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  1 
  CASCADE FC B03 WHITE  0          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  8 
Sunday, April 19, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  1          FC EDMONDS B03 VELOCITY  4 
  RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  3          EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE  2 
  FCSC JUVENTUS 03 WHITE  6          CASCADE FC B03 WHITE  0 
Saturday, April 25, 2015
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  5          STING SOCCER CLUB--CELTIC  1 
Sunday, April 26, 2015
  FC EDMONDS B03 VELOCITY  3          CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK  0 
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  0          FC EDMONDS B03 VELOCITY  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA)    3 1 0 2 5 7 10
 2: EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE (WA)    3 0 1 2 3 5 6
 3: CASCADE FC B03 WHITE (WA)    3 0 0 3 2 11 2

West Flight C
Friday, April 17, 2015
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  1          EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK  0 
  CASCADE FC B03 GREEN  5          NKSC B03 CREW  3 
Saturday, April 18, 2015
  NKSC B03 CREW  4          EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK  2 
  CASCADE FC B03 GREEN  3          MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  0 
Sunday, April 19, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK  0          CASCADE FC B03 GREEN  1 
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  1          NKSC B03 CREW  1 
Saturday, April 25, 2015
  NKSC B03 CREW  0          HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  8 
  CASCADE FC B03 GREEN  3          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03  2 
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  12          KENT UNITED WHITE U-11  1 
Sunday, April 26, 2015
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  1          WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS  0 
  CASCADE FC B03 GREEN  3          FCSC JUVENTUS 03 WHITE  1 
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  0          FC EDMONDS B03 VELOCITY  5 
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  5          CASCADE FC B03 GREEN  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CASCADE FC B03 GREEN ()    3 3 0 0 8 3 27
 2: NKSC B03 CREW (WA)    3 1 1 1 8 7 16
 3: MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA)    3 1 1 1 2 4 12
 4: EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK (WA)    3 0 0 3 2 6 2

West Flight D
Friday, April 17, 2015
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  3          FPSC FURY B03 WHITE  1 
  SEATTLE CELTIC  2          KENT UNITED WHITE U-11  3 
Saturday, April 18, 2015
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  7          SEATTLE CELTIC  2 
  FPSC FURY B03 WHITE  4          KENT UNITED WHITE U-11  2 
Sunday, April 19, 2015
  KENT UNITED WHITE U-11  0          HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  3 
  SEATTLE CELTIC  1          FPSC FURY B03 WHITE  4 
Saturday, April 25, 2015
  NKSC B03 CREW  0          HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  8 
  FPSC FURY B03 WHITE  0          STING PREMIER SC BARCELONA  1 
  MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE  12          KENT UNITED WHITE U-11  1 
Sunday, April 26, 2015
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  5          STING PREMIER SC BARCELONA  2 
  HIGHLINE PREMIER B03 BLUE  5          CASCADE FC B03 GREEN  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA)    3 3 0 0 10 3 28
 2: FPSC FURY B03 WHITE (WA)    3 2 0 1 9 6 19
 3: KENT UNITED WHITE U-11 ()    3 1 0 2 5 9 11
 4: SEATTLE CELTIC ()    3 0 0 3 5 11 5
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - East Flight A - 4/10/2015
#023 
6:30 PM
 
STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 12 WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA) 0 Spokane Polo Club Mod2  
#024 
6:30 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03 (WA) 0 CB UNITED FC B03 (WA) 3 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - East Flight A - 4/11/2015
#028 
9:15 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03 (WA) 1 STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 12 Spokane Polo Club Mod1  
#029 
9:15 AM
 
CB UNITED FC B03 (WA) 6 STING SOCCER CLUB--CELTIC () 2 Spokane Polo Club Mod2  
#025 
1:45 PM
 
STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 10 STING SOCCER CLUB--CELTIC () 1 Spokane Polo Club Mod2  
#027 
1:45 PM
 
WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA) 1 CB UNITED FC B03 (WA) 1 Spokane Polo Club Mod1  
#026 
6:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03 (WA) 1 WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA) 4 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - East Flight A - 4/12/2015
#030 
8:45 AM
 
CB UNITED FC B03 (WA) 1 STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 8 Spokane Polo Club Mod2  
#032 
8:45 AM
 
WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA) 2 STING SOCCER CLUB--CELTIC () 2 Spokane Polo Club Mod1  
#031 
1:15 PM
 
STING SOCCER CLUB--CELTIC () 2 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B03 (WA) 1 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight C - 4/17/2015
#034 
4:00 PM
 
MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 1 EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK (WA) 0 Starfire Field 07  
#033 
6:30 PM
 
CASCADE FC B03 GREEN () 5 NKSC B03 CREW (WA) 3 Starfire Field 07  
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight D - 4/17/2015
#035 
4:00 PM
 
HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 3 FPSC FURY B03 WHITE (WA) 1 Starfire Field 08  
#036 
4:00 PM
 
SEATTLE CELTIC () 2 KENT UNITED WHITE U-11 () 3 Starfire Field 09  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight B - 4/18/2015
#037 
8:30 AM
 
FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 1 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03 (WA) 2 Starfire Field 07  
#038 
8:30 AM
 
EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE (WA) 0 FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA) 1 Starfire Field 08  
#039 
9:45 AM
 
CASCADE FC B03 WHITE (WA) 2 CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK (WA) 3 Starfire Field 08  
#044 
1:30 PM
 
FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 0 FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA) 4 Starfire Field 09  
#045 
1:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE (WA) 1 CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK (WA) 1 Starfire Field 10  
#046 
1:30 PM
 
CASCADE FC B03 WHITE (WA) 0 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03 (WA) 8 Starfire Field 08  
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#041 
2:45 PM
 
NKSC B03 CREW (WA) 4 EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK (WA) 2 Starfire Field 07  
#040 
4:00 PM
 
CASCADE FC B03 GREEN () 3 MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 0 Starfire Field 09  
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight D - 4/18/2015
#042 
2:45 PM
 
HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 7 SEATTLE CELTIC () 2 Starfire Field 08  
#043 
4:00 PM
 
FPSC FURY B03 WHITE (WA) 4 KENT UNITED WHITE U-11 () 2 Starfire Field 08  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#051 
8:00 AM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK (WA) 1 FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 4 Starfire Field 07  
#052 
8:00 AM
 
RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03 (WA) 3 EMERALD CITY FC ECFC M03 BLUE (WA) 2 Starfire Field 08  
#053 
9:15 AM
 
FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA) 6 CASCADE FC B03 WHITE (WA) 0 Starfire Field 07  
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight C - 4/19/2015
#047 
1:00 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M03 BLACK (WA) 0 CASCADE FC B03 GREEN () 1 Starfire Field 08  
#048 
1:00 PM
 
MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 1 NKSC B03 CREW (WA) 1 Starfire Field 09  
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - West Flight D - 4/19/2015
#049 
11:45 AM
 
KENT UNITED WHITE U-11 () 0 HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 3 Starfire Field 08  
#050 
11:45 AM
 
SEATTLE CELTIC () 1 FPSC FURY B03 WHITE (WA) 4 Starfire Field 07  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#643 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
9:15 AM
 
NKSC B03 CREW (WA) 0 HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 8 Regional Athletic Complex #3  
#646 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
9:15 AM
 
CB UNITED FC B03 (WA) 2 FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA) 4 Regional Athletic Complex #6  
#644 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
10:30 AM
 
FPSC FURY B03 WHITE (WA) 0 STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 1 Regional Athletic Complex #6  
#645 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
10:30 AM
 
CASCADE FC B03 GREEN () 3 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 03 (WA) 2 Regional Athletic Complex #3  
#651 
Playoffs
BRONZE Quarter-Finals
4:00 PM
 
FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 5 STING SOCCER CLUB--CELTIC () 1 Ravensdale Park #4  
#650 
Playoffs
BRONZE Quarter-Finals
7:45 PM
 
MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 12 KENT UNITED WHITE U-11 () 1 Ravensdale Park #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U11 BU11 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#652 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
9:15 AM
 
MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 1 WENATCHEE FIRE B03-04 - POPE-ROSAS (WA) 0 Regional Athletic Complex #6  
#653 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
9:15 AM
 
FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 3 CSC CASCADE IMPACT FC 03 BLACK (WA) 0 Regional Athletic Complex #3  
#647 
Playoffs
Semi-Finals
12:00 PM
 
HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 5 STING PREMIER SC BARCELONA (ID) 2 Regional Athletic Complex #6  
#648 
Playoffs
Semi-Finals
12:00 PM
 
CASCADE FC B03 GREEN () 3 FCSC JUVENTUS 03 WHITE (WA) 1 Regional Athletic Complex #3  
#654 
Playoffs
BRONZE Finals
4:15 PM
 
MAPLE VALLEY RAPIDS '03 WHITE (TBA) 0 FC EDMONDS B03 VELOCITY (WA) 5 Regional Athletic Complex #6  
#649 
Playoffs
Final
5:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER B03 BLUE (WA) 5 CASCADE FC B03 GREEN () 0 Regional Athletic Complex #6  
 
 
Boys U12 BU12 Gold/Platinum
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  THE ACADEMY IDAHO 02B  1          WASHINGTON EAST B02  3 
  CWSA B02 NAVY  0          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  4 
  STING PREMIER SC STING LEEDS  1          COBRA B02  1 
Saturday, April 11, 2015
  THE ACADEMY IDAHO 02B  1          COBRA B02  2 
  STING PREMIER SC STING LEEDS  1          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  5 
  CWSA B02 NAVY  0          WASHINGTON EAST B02  3 
Sunday, April 12, 2015
  COBRA B02  1          CWSA B02 NAVY  2 
  WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  5          THE ACADEMY IDAHO 02B  0 
  WASHINGTON EAST B02  4          STING PREMIER SC STING LEEDS  0 
Friday, April 24, 2015
  NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  5          WASHINGTON EAST B02  3 
  COBRA B02  1          MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  5 
  DRAGONS FC B02  1          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  3 
Saturday, April 25, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  0          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  1 
Sunday, April 26, 2015
  CASCADE FC B02 GREEN  2          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA)    3 3 0 0 12 1 29
 2: WASHINGTON EAST B02 (WA)    3 3 0 0 10 1 29
 3: COBRA B02 (WA)    3 1 1 1 4 4 13

East Flight B
Friday, April 10, 2015
  THE ACADEMY IDAHO 02B  1          WASHINGTON EAST B02  3 
  CWSA B02 NAVY  0          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  4 
  STING PREMIER SC STING LEEDS  1          COBRA B02  1 
Saturday, April 11, 2015
  THE ACADEMY IDAHO 02B  1          COBRA B02  2 
  STING PREMIER SC STING LEEDS  1          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  5 
  CWSA B02 NAVY  0          WASHINGTON EAST B02  3 
Sunday, April 12, 2015
  COBRA B02  1          CWSA B02 NAVY  2 
  WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  5          THE ACADEMY IDAHO 02B  0 
  WASHINGTON EAST B02  4          STING PREMIER SC STING LEEDS  0 
Friday, April 24, 2015
  TC UNITED - B02 CORTEZ  4          STING PREMIER SC STING LEEDS  1 
Saturday, April 25, 2015
  CWSA B02 NAVY  5          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER  3 
Sunday, April 26, 2015
  CWSA B02 NAVY  2          NORTAC SPARTA B02 BLUE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CWSA B02 NAVY (WA)    3 1 0 2 2 8 8
 2: STING PREMIER SC STING LEEDS (ID)    3 0 1 2 2 9 5
 3: THE ACADEMY IDAHO 02B (ID)    3 0 0 3 2 9 2

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  NORMANDY PARK FC B02  7          NKSC B02 FIRE  0 
  CASCADE FC B02 GREEN  4          TC UNITED - B02 CORTEZ  0 
  NORMANDY PARK FC B02  2          CASCADE FC B02 GREEN  0 
  NKSC B02 FIRE  2          TC UNITED - B02 CORTEZ  3 
Sunday, April 19, 2015
  NKSC B02 FIRE  0          CASCADE FC B02 GREEN  4 
  TC UNITED - B02 CORTEZ  2          NORMANDY PARK FC B02  6 
Friday, April 24, 2015
  CASCADE FC B02 GREEN  2          NORMANDY PARK FC B02  1 
  TC UNITED - B02 CORTEZ  4          STING PREMIER SC STING LEEDS  1 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  0          CASCADE FC B02 GREEN  1 
  TC UNITED - B02 CORTEZ  1          NORTAC SPARTA B02 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  CASCADE FC B02 GREEN  2          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NORMANDY PARK FC B02 (WA)    3 3 0 0 10 2 28
 2: CASCADE FC B02 GREEN (WA)    3 2 0 1 8 2 20
 3: TC UNITED - B02 CORTEZ ()    3 1 0 2 5 10 11
 4: NKSC B02 FIRE (WA)    3 0 0 3 2 11 2

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  DRAGONS FC B02  2          NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  2 
  EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN  1          NPSA TITANS B02 NAVY  1 
  DRAGONS FC B02  2          EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN  1 
  NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  4          NPSA TITANS B02 NAVY  1 
Sunday, April 19, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN  2          NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  4 
  NPSA TITANS B02 NAVY  2          DRAGONS FC B02  7 
Friday, April 24, 2015
  NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  5          WASHINGTON EAST B02  3 
  DRAGONS FC B02  1          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  3 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA  0          CASCADE FC B02 GREEN  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA)    3 2 1 0 10 5 23
 2: DRAGONS FC B02 (TBA)    3 2 1 0 8 5 22
 3: EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN (WA)    3 0 1 2 4 7 7
 4: NPSA TITANS B02 NAVY ()    3 0 1 2 4 9 7

West Flight C
Saturday, April 18, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  2          NORTAC SPARTA B02 BLUE  1 
  RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER  5          FPSC FURY B02 BLACK  0 
  NORTAC SPARTA B02 BLUE  3          FPSC FURY B02 BLACK  2 
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  3          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER  2 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY B02 BLACK  0          MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  5 
  NORTAC SPARTA B02 BLUE  2          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER  1 
Friday, April 24, 2015
  COBRA B02  1          MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  5 
Saturday, April 25, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY  0          WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA  1 
  CWSA B02 NAVY  5          RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER  3 
  TC UNITED - B02 CORTEZ  1          NORTAC SPARTA B02 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  CWSA B02 NAVY  2          NORTAC SPARTA B02 BLUE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA)    3 3 0 0 9 3 27
 2: NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA)    3 2 0 1 6 5 18
 3: RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER (WA)    3 1 0 2 7 5 13
 4: FPSC FURY B02 BLACK (WA)    3 0 0 3 2 11 2
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - East Flight B - 4/10/2015
#055 
4:00 PM
 
THE ACADEMY IDAHO 02B (ID) 1 WASHINGTON EAST B02 (WA) 3 Spokane Polo Club #5  
#054 
5:30 PM
 
CWSA B02 NAVY (WA) 0 WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 4 Spokane Polo Club #5  
#056 
5:45 PM
 
STING PREMIER SC STING LEEDS (ID) 1 COBRA B02 (WA) 1 Spokane Polo Club #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - East Flight B - 4/11/2015
#058 
1:45 PM
 
THE ACADEMY IDAHO 02B (ID) 1 COBRA B02 (WA) 2 Spokane Polo Club #3  
#059 
1:45 PM
 
STING PREMIER SC STING LEEDS (ID) 1 WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 5 Spokane Polo Club #4  
#057 
3:00 PM
 
CWSA B02 NAVY (WA) 0 WASHINGTON EAST B02 (WA) 3 Spokane Polo Club #5  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#060 
10:30 AM
 
COBRA B02 (WA) 1 CWSA B02 NAVY (WA) 2 Spokane Polo Club #8  
#061 
10:45 AM
 
WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 5 THE ACADEMY IDAHO 02B (ID) 0 Spokane Polo Club #6  
#062 
10:45 AM
 
WASHINGTON EAST B02 (WA) 4 STING PREMIER SC STING LEEDS (ID) 0 Spokane Polo Club #7  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#069 
2:00 PM
 
NORMANDY PARK FC B02 (WA) 7 NKSC B02 FIRE (WA) 0 Starfire Field 05  
#070 
3:30 PM
 
CASCADE FC B02 GREEN (WA) 4 TC UNITED - B02 CORTEZ () 0 Lindbergh HS Turf  
#063 
8:00 PM
 
NORMANDY PARK FC B02 (WA) 2 CASCADE FC B02 GREEN (WA) 0 Starfire Field 02  
#064 
8:00 PM
 
NKSC B02 FIRE (WA) 2 TC UNITED - B02 CORTEZ () 3 Starfire Field 01  
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight B - 4/18/2015
#065 
3:00 PM
 
DRAGONS FC B02 (TBA) 2 NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA) 2 Eastlake HS CF 1  
#066 
3:00 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN (WA) 1 NPSA TITANS B02 NAVY () 1 Eastlake HS CF 2  
#071 
7:30 PM
 
DRAGONS FC B02 (TBA) 2 EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN (WA) 1 Eastlake HS CF 1  
#072 
7:30 PM
 
NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA) 4 NPSA TITANS B02 NAVY () 1 Eastlake HS CF 2  
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight C - 4/18/2015
#073 
10:30 AM
 
MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA) 2 NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA) 1 Ravensdale Park #3  
#074 
12:00 PM
 
RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER (WA) 5 FPSC FURY B02 BLACK (WA) 0 Ravensdale Park #3  
#068 
6:00 PM
 
NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA) 3 FPSC FURY B02 BLACK (WA) 2 Ravensdale Park #3  
#067 
7:30 PM
 
MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA) 3 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER (WA) 2 Ravensdale Park #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#076 
3:30 PM
 
NKSC B02 FIRE (WA) 0 CASCADE FC B02 GREEN (WA) 4 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#075 
5:00 PM
 
TC UNITED - B02 CORTEZ () 2 NORMANDY PARK FC B02 (WA) 6 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#078 
12:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M02 GREEN (WA) 2 NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA) 4 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#077 
5:00 PM
 
NPSA TITANS B02 NAVY () 2 DRAGONS FC B02 (TBA) 7 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - West Flight C - 4/19/2015
#079 
12:30 PM
 
FPSC FURY B02 BLACK (WA) 0 MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA) 5 Ravensdale Park #4  
#080 
5:00 PM
 
NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA) 2 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER (WA) 1 Ravensdale Park #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - Playoffs - 4/24/2015
#827 
Playoffs
Quarter-Finals
4:45 PM
 
CASCADE FC B02 GREEN (WA) 2 NORMANDY PARK FC B02 (WA) 1 Starfire Field 05  
#833 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
6:15 PM
 
TC UNITED - B02 CORTEZ () 4 STING PREMIER SC STING LEEDS (ID) 1 Regional Athletic Complex #1  
#826 
Playoffs
Quarter-Finals
6:15 PM
 
NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA) 5 WASHINGTON EAST B02 (WA) 3 Starfire Field 05  
#828 
Playoffs
Quarter-Finals
6:15 PM
 
COBRA B02 (WA) 1 MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA) 5 Lakepointe Park #1  
#829 
Playoffs
Quarter-Finals
6:15 PM
 
DRAGONS FC B02 (TBA) 1 WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 3 Regional Athletic Complex #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#830 
Playoffs
Semi-Finals
1:15 PM
 
NW UNITED FC B02 PREMIER - VEGA (WA) 0 CASCADE FC B02 GREEN (WA) 1 Regional Athletic Complex #1  
#831 
Playoffs
Semi-Finals
1:15 PM
 
MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 NAVY (WA) 0 WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 1 Regional Athletic Complex #2  
#834 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
3:00 PM
 
CWSA B02 NAVY (WA) 5 RAINIER SOCCER ALLIANCE RSA ELITE 02 GOUCHER (WA) 3 Rainier Vista Community Park #3  
#835 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
3:15 PM
 
TC UNITED - B02 CORTEZ () 1 NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA) 2 Lakepointe Park #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#832 
Playoffs
Final
8:00 AM
 
CASCADE FC B02 GREEN (WA) 2 WENATCHEE FIRE FC B02 BLACK-BARBOZA (WA) 3 Regional Athletic Complex #1  
#836 
Playoffs
PLATINUM Final
8:00 AM
 
CWSA B02 NAVY (WA) 2 NORTAC SPARTA B02 BLUE (WA) 1 Regional Athletic Complex #2  
 
 
Boys U12 BU12 Silver/Bronze
West Flight A
Friday, April 17, 2015
  CASCADE FC B02 WHITE  3          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03  3 
Saturday, April 18, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE  5          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03  1 
Sunday, April 19, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE  5          CASCADE FC B02 WHITE  0 
Saturday, April 25, 2015
  CASCADE FC B02 WHITE  0          NPSA TITANS B02 WHITE  1 
  FPSC FURY B02 WHITE  4          MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE  3 
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03  4          CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE (WA)    2 2 0 0 8 1 19
 2: PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03 ()    2 0 1 1 4 7 7
 3: CASCADE FC B02 WHITE (WA)    2 0 1 1 3 7 6

West Flight B
Friday, April 17, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK  1          RSA ELITE BU12 HANSON  4 
Saturday, April 18, 2015
  FUERZA FC ACADEMY B02  2          RSA ELITE BU12 HANSON  4 
Sunday, April 19, 2015
  FUERZA FC ACADEMY B02  3          CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK  3 
Saturday, April 25, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B  6          RSA ELITE BU12 HANSON  0 
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03  4          CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK  1 
  NPSA TITANS B02 WHITE  0          FUERZA FC ACADEMY B02  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: RSA ELITE BU12 HANSON ()    2 2 0 0 8 3 18
 2: FUERZA FC ACADEMY B02 ()    2 0 1 1 5 7 8
 3: CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK (WA)    2 0 1 1 4 7 7

West Flight C
Friday, April 17, 2015
  NPSA TITANS B02 WHITE  1          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B  1 
Saturday, April 18, 2015
  FPSC FURY B02 WHITE  1          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B  4 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY B02 WHITE  10          NPSA TITANS B02 WHITE  2 
Saturday, April 25, 2015
  CASCADE FC B02 WHITE  0          NPSA TITANS B02 WHITE  1 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B  6          RSA ELITE BU12 HANSON  0 
  FPSC FURY B02 WHITE  4          MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE  3 
  NPSA TITANS B02 WHITE  0          FUERZA FC ACADEMY B02  5 
Sunday, April 26, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B  1          FPSC FURY B02 WHITE  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B (WA)    2 1 1 0 5 2 13
 2: FPSC FURY B02 WHITE (WA)    2 1 0 1 5 6 10
 3: NPSA TITANS B02 WHITE ()    2 0 1 1 3 5 6
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/17/2015
#425 
6:15 PM
 
CASCADE FC B02 WHITE (WA) 3 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03 () 3 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/17/2015
#426 
4:45 PM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK (WA) 1 RSA ELITE BU12 HANSON () 4 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/17/2015
#427 
7:00 PM
 
NPSA TITANS B02 WHITE () 1 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B (WA) 1 Hazen HS Turf  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#428 
3:30 PM
 
MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE (WA) 5 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03 () 1 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/18/2015
#429 
2:00 PM
 
FUERZA FC ACADEMY B02 () 2 RSA ELITE BU12 HANSON () 4 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#430 
12:30 PM
 
FPSC FURY B02 WHITE (WA) 1 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B (WA) 4 Starfire Field 06  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#431 
11:00 AM
 
MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE (WA) 5 CASCADE FC B02 WHITE (WA) 0 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#432 
9:30 AM
 
FUERZA FC ACADEMY B02 () 3 CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK (WA) 3 Starfire Field 06  
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/19/2015
#433 
8:00 AM
 
FPSC FURY B02 WHITE (WA) 10 NPSA TITANS B02 WHITE () 2 Starfire Field 06  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#738 
Playoffs
BRONZE Quarter-Finals
8:00 AM
 
CASCADE FC B02 WHITE (WA) 0 NPSA TITANS B02 WHITE () 1 Chinook MS #2  
#742 
Playoffs
Semi-Finals
8:00 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B (WA) 6 RSA ELITE BU12 HANSON () 0 Regional Athletic Complex #4  
#743 
Playoffs
Semi-Finals
8:00 AM
 
FPSC FURY B02 WHITE (WA) 4 MAPLE VALLEY SA MVP RAPIDS 02 WHITE (WA) 3 Regional Athletic Complex #5  
#739 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
2:00 PM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03 () 4 CSC CASCADE IMPACT FC 02 BLACK (WA) 1 Chinook MS #2  
#740 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
2:00 PM
 
NPSA TITANS B02 WHITE () 0 FUERZA FC ACADEMY B02 () 5 Chinook MS #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U12 BU12 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#741 
Playoffs
BRONZE Final
8:15 AM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 03 ()   FUERZA FC ACADEMY B02 ()   Regional Athletic Complex #4  
#744 
Playoffs
Final
8:15 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B02 B (WA) 1 FPSC FURY B02 WHITE (WA) 3 Regional Athletic Complex #5  
 
 
Boys U13 BU13 Gold/Platinum
West Flight A
Friday, April 17, 2015
  SEATTLE CELTIC B01 GREEN  1          KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  1 
  CWSA B01 GREY - CUEVAS  0          NW UNITED FC B01 PREMIER  3 
Saturday, April 18, 2015
  NW UNITED FC B01 PREMIER  2          KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  0 
  CWSA B01 GREY - CUEVAS  4          SEATTLE CELTIC B01 GREEN  0 
Sunday, April 19, 2015
  KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  1          CWSA B01 GREY - CUEVAS  3 
  SEATTLE CELTIC B01 GREEN  2          NW UNITED FC B01 PREMIER  1 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B01 PREMIER  3          RSA ELITE U13 KETTMAN  2 
  CWSA B01 GREY - CUEVAS  1          COBRA B01 AGUILITAS  2 
  NORTAC SPARTA B01 RED  2          SEATTLE CELTIC B01 GREEN  1 
  KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  1          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY  0 
Sunday, April 26, 2015
  NW UNITED FC B01 PREMIER  0          COBRA B01 AGUILITAS  3 
  KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  3          NORTAC SPARTA B01 RED  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NW UNITED FC B01 PREMIER (WA)    3 2 0 1 6 2 20
 2: CWSA B01 GREY - CUEVAS (WA)    3 2 0 1 7 4 19
 3: SEATTLE CELTIC B01 GREEN ()    3 1 1 1 3 6 12
 4: KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA)    3 0 1 2 2 6 5

West Flight b
Friday, April 17, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY  3          NORTAC SPARTA B01 RED  2 
  COBRA B01 AGUILITAS  3          RSA ELITE U13 KETTMAN  2 
Saturday, April 18, 2015
  RSA ELITE U13 KETTMAN  6          NORTAC SPARTA B01 RED  1 
  COBRA B01 AGUILITAS  5          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY  2 
Sunday, April 19, 2015
  NORTAC SPARTA B01 RED  0          COBRA B01 AGUILITAS  2 
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY  1          RSA ELITE U13 KETTMAN  3 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B01 PREMIER  3          RSA ELITE U13 KETTMAN  2 
  CWSA B01 GREY - CUEVAS  1          COBRA B01 AGUILITAS  2 
  NORTAC SPARTA B01 RED  2          SEATTLE CELTIC B01 GREEN  1 
  KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  1          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY  0 
Sunday, April 26, 2015
  NW UNITED FC B01 PREMIER  0          COBRA B01 AGUILITAS  3 
  KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE  3          NORTAC SPARTA B01 RED  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: COBRA B01 AGUILITAS (WA)    3 3 0 0 9 4 27
 2: RSA ELITE U13 KETTMAN ()    3 2 0 1 9 5 20
 3: MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY (WA)    3 1 0 2 6 9 12
 4: NORTAC SPARTA B01 RED (WA)    3 0 0 3 3 9 3
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/17/2015
#435 
5:30 PM
 
SEATTLE CELTIC B01 GREEN () 1 KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA) 1 Starfire Field 03  
#434 
8:30 PM
 
CWSA B01 GREY - CUEVAS (WA) 0 NW UNITED FC B01 PREMIER (WA) 3 Starfire Field 02  
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight b - 4/17/2015
#437 
4:00 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY (WA) 3 NORTAC SPARTA B01 RED (WA) 2 Starfire Field 02  
#436 
8:30 PM
 
COBRA B01 AGUILITAS (WA) 3 RSA ELITE U13 KETTMAN () 2 Starfire Field 03  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#439 
12:30 PM
 
NW UNITED FC B01 PREMIER (WA) 2 KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA) 0 Hazen HS Turf  
#438 
1:00 PM
 
CWSA B01 GREY - CUEVAS (WA) 4 SEATTLE CELTIC B01 GREEN () 0 Foster HS Stadium  
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight b - 4/18/2015
#441 
8:30 AM
 
RSA ELITE U13 KETTMAN () 6 NORTAC SPARTA B01 RED (WA) 1 Foster HS Stadium  
#440 
10:00 AM
 
COBRA B01 AGUILITAS (WA) 5 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY (WA) 2 Foster HS Stadium  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#442 
1:30 PM
 
KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA) 1 CWSA B01 GREY - CUEVAS (WA) 3 Lindbergh HS Turf  
#443 
3:30 PM
 
SEATTLE CELTIC B01 GREEN () 2 NW UNITED FC B01 PREMIER (WA) 1 Starfire Field 01  
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - West Flight b - 4/19/2015
#444 
9:30 AM
 
NORTAC SPARTA B01 RED (WA) 0 COBRA B01 AGUILITAS (WA) 2 Starfire Field 01  
#445 
11:00 AM
 
MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY (WA) 1 RSA ELITE U13 KETTMAN () 3 Ravensdale Park #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#745 
Playoffs
Semi-Finals
9:45 AM
 
NW UNITED FC B01 PREMIER (WA) 3 RSA ELITE U13 KETTMAN () 2 North Thurston HS South Sound Stadium  
#746 
Playoffs
Semi-Finals
11:30 AM
 
CWSA B01 GREY - CUEVAS (WA) 1 COBRA B01 AGUILITAS (WA) 2 North Thurston HS South Sound Stadium  
#749 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
4:45 PM
 
NORTAC SPARTA B01 RED (WA) 2 SEATTLE CELTIC B01 GREEN () 1 Regional Athletic Complex #2  
#748 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
6:30 PM
 
KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA) 1 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 NAVY (WA) 0 Regional Athletic Complex #2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#747 
Playoffs
Final
11:30 AM
 
NW UNITED FC B01 PREMIER (WA) 0 COBRA B01 AGUILITAS (WA) 3 Regional Athletic Complex #1  
#750 
Playoffs
PLATINUM Final
11:30 AM
 
KYSA KENT UNITED KENT UNITED B01 WHITE (WA) 3 NORTAC SPARTA B01 RED (WA) 0 Regional Athletic Complex #2  
 
 
Boys U13 BU13 Silver/Bronze
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  3          STING PREMIER SC STING LIVERPOOL  2 
Saturday, April 11, 2015
  STING PREMIER SC STING LIVERPOOL  0          WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13  2 
Sunday, April 12, 2015
  WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13  1          WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  1 
Saturday, April 25, 2015
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  2          WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  3 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  0          EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  1 
  NK HAVOC  3          STING PREMIER SC STING LIVERPOOL  4 
  GALA FC B01  4          WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13 (TBA)    2 1 1 0 3 1 13
 2: WASHINGTON EAST B01 - DAVIS (WA)    2 1 1 0 4 3 13
 3: STING PREMIER SC STING LIVERPOOL (ID)    2 0 0 2 2 5 2

West Flight A
Friday, April 17, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  6          FPSC FURY B01 BLACK  1 
  CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK  2          CASCADE FC B01 GREEN  1 
Saturday, April 18, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK  4          FPSC FURY B01 BLACK  0 
  EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  3          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE  0 
  FPSC FURY B01 BLACK  3          CASCADE FC B01 GREEN  2 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY B01 BLACK  4          MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE  2 
  CASCADE FC B01 GREEN  1          EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  4 
  MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE  1          CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK  3 
Saturday, April 25, 2015
  GALA FC B01  5          CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK  1 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  0          EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  1 
  TC UNITED B01-RAMOS  5          FPSC FURY B01 BLACK  1 
  EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  2          GALA FC B01  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA)    3 3 0 0 11 2 28
 2: CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK (WA)    3 3 0 0 9 2 27
 3: FPSC FURY B01 BLACK (WA)    4 2 0 2 8 12 19
 4: CASCADE FC B01 GREEN (WA)    3 0 0 3 4 9 4
 5: MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE (WA)    3 0 0 3 3 10 3

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  4          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  2 
  NK HAVOC  2          GALA FC B01  4 
  HIGHLINE PREMIER B01/02  1          TC UNITED B01-RAMOS  3 
  HIGHLINE PREMIER B01/02  0          GALA FC B01  3 
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  2          TC UNITED B01-RAMOS  0 
  NK HAVOC  4          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  4 
Sunday, April 19, 2015
  TC UNITED B01-RAMOS  2          NK HAVOC  2 
  GALA FC B01  2          PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  1 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  2          HIGHLINE PREMIER B01/02  2 
Saturday, April 25, 2015
  GALA FC B01  5          CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK  1 
Sunday, April 26, 2015
  TC UNITED B01-RAMOS  5          FPSC FURY B01 BLACK  1 
  GALA FC B01  4          WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13  2 
  EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN  2          GALA FC B01  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: GALA FC B01 (WA)    3 3 0 0 9 3 27
 2: TC UNITED B01-RAMOS (WA)    3 1 1 1 5 5 14
 3: ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B (WA)    3 0 2 1 8 10 13

West Flight C
Saturday, April 18, 2015
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  4          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  2 
  NK HAVOC  2          GALA FC B01  4 
  HIGHLINE PREMIER B01/02  1          TC UNITED B01-RAMOS  3 
  HIGHLINE PREMIER B01/02  0          GALA FC B01  3 
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  2          TC UNITED B01-RAMOS  0 
  NK HAVOC  4          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  4 
Sunday, April 19, 2015
  TC UNITED B01-RAMOS  2          NK HAVOC  2 
  GALA FC B01  2          PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  1 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B  2          HIGHLINE PREMIER B01/02  2 
Saturday, April 25, 2015
  PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02  2          WASHINGTON EAST B01 - DAVIS  3 
Sunday, April 26, 2015
  NK HAVOC  3          STING PREMIER SC STING LIVERPOOL  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02 ()    3 2 0 1 7 4 19
 2: NK HAVOC ()    3 0 2 1 8 10 13
 3: HIGHLINE PREMIER B01/02 (WA)    3 0 1 2 3 8 6
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - East Flight A - 4/10/2015
#102 
4:00 PM
 
WASHINGTON EAST B01 - DAVIS (WA) 3 STING PREMIER SC STING LIVERPOOL (ID) 2 Spokane Polo Club #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - East Flight A - 4/11/2015
#103 
12:00 PM
 
STING PREMIER SC STING LIVERPOOL (ID) 0 WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13 (TBA) 2 Spokane Polo Club #8  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - East Flight A - 4/12/2015
#104 
9:00 AM
 
WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13 (TBA) 1 WASHINGTON EAST B01 - DAVIS (WA) 1 Spokane Polo Club #5  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - West Flight A - 4/17/2015
#105 
4:45 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA) 6 FPSC FURY B01 BLACK (WA) 1 Starfire Field 05  
#106 
6:15 PM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK (WA) 2 CASCADE FC B01 GREEN (WA) 1 Starfire Field 05  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#111 
8:00 AM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK (WA) 4 FPSC FURY B01 BLACK (WA) 0 Starfire Field 05  
#110 
12:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA) 3 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE (WA) 0 Starfire Field 05  
#112 
2:30 PM
 
FPSC FURY B01 BLACK (WA) 3 CASCADE FC B01 GREEN (WA) 2 Renton Stadium Turf  
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#113 
12:30 PM
 
PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02 () 4 ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B (WA) 2 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#114 
12:30 PM
 
NK HAVOC () 2 GALA FC B01 (WA) 4 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#115 
2:00 PM
 
HIGHLINE PREMIER B01/02 (WA) 1 TC UNITED B01-RAMOS (WA) 3 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#109 
6:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER B01/02 (WA) 0 GALA FC B01 (WA) 3 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#107 
8:00 PM
 
PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02 () 2 TC UNITED B01-RAMOS (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#108 
8:00 PM
 
NK HAVOC () 4 ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B (WA) 4 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#118 
9:30 AM
 
FPSC FURY B01 BLACK (WA) 4 MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE (WA) 2 Ravensdale Park #4  
#116 
3:30 PM
 
CASCADE FC B01 GREEN (WA) 1 EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA) 4 Ravensdale Park #3  
#117 
3:30 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER (MVP) MVP RAPIDS '01 WHITE (WA) 1 CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK (WA) 3 Ravensdale Park #4  
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#120 
12:30 PM
 
TC UNITED B01-RAMOS (WA) 2 NK HAVOC () 2 Starfire Field 03  
#119 
2:00 PM
 
GALA FC B01 (WA) 2 PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02 () 1 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#121 
4:30 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS B01B (WA) 2 HIGHLINE PREMIER B01/02 (WA) 2 Eastlake HS CF 2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#751 
Playoffs
Quarter-Finals
3:30 PM
 
PUMAS SEATTLE/PUMAS SEATTLE 02 () 2 WASHINGTON EAST B01 - DAVIS (WA) 3 Chinook MS #2  
#752 
Playoffs
Quarter-Finals
3:30 PM
 
GALA FC B01 (WA) 5 CSC CASCADE IMPACT FC 01 BLACK (WA) 1 Chinook MS #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U13 BU13 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#756 
Playoffs
BRONZE Semi-Final
8:00 AM
 
TC UNITED B01-RAMOS (WA) 5 FPSC FURY B01 BLACK (WA) 1 Chinook MS #2  
#757 
Playoffs
BRONZE Semi-Final
8:00 AM
 
NK HAVOC () 3 STING PREMIER SC STING LIVERPOOL (ID) 4 Chinook MS #1  
#753 
Playoffs
Semi-Finals
8:00 AM
 
WASHINGTON EAST B01 - DAVIS (WA) 0 EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA) 1 Rainier Vista Community Park #3  
#754 
Playoffs
Semi-Finals
8:30 AM
 
GALA FC B01 (WA) 4 WENATCHEE UNITED WENATCHEE SOUNDERS BU13 (TBA) 2 North Thurston HS South Sound Stadium  
#758 
Playoffs
BRONZE Final
11:45 AM
 
TC UNITED B01-RAMOS (WA) 3 STING PREMIER SC STING LIVERPOOL (ID)   Regional Athletic Complex #4  
#755 
Playoffs
Final
3:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M01 GREEN (WA) 2 GALA FC B01 (WA) 1 Regional Athletic Complex #5  
 
 
Boys U14 BU14 Gold/Platinum
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  0          CWSA B00 NAVY  5 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  2          CB UNITED FC B2000  0 
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  1          CB UNITED FC B2000  2 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  1          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  0          CWSA B00 NAVY  7 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  1 
  CWSA B00 NAVY  8          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  2 
  CB UNITED FC B2000  3          WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1 
Saturday, April 25, 2015
  NPSA TITANS B00 NAVY  0          CWSA B00 NAVY  4 
  PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  3          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1          CB UNITED FC B2000  0 
Sunday, April 26, 2015
  FPSC FURY B00 BLACK  0          CWSA B00 NAVY  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CWSA B00 NAVY (WA)    3 3 0 0 12 2 29
 2: CB UNITED FC B2000 (WA)    3 2 0 1 5 4 17
 3: SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00 (WA)    3 1 0 2 2 3 8

East Flight B
Friday, April 10, 2015
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  0          CWSA B00 NAVY  5 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  2          CB UNITED FC B2000  0 
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  1          CB UNITED FC B2000  2 
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  1          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  0          CWSA B00 NAVY  7 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  1 
  CWSA B00 NAVY  8          WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  2 
  CB UNITED FC B2000  3          WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1 
Saturday, April 25, 2015
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  0          NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  4 
  NORTAC SPARTA B00  0          WASHINGTON EAST B00 - WELLER  3 
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  1          CB UNITED FC B2000  0 
Sunday, April 26, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  3          EPSA B00 ROCHESTER TITANS  1 
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  2          PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  3 
  EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON (WA)    3 2 0 1 5 4 19
 2: WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA)    3 1 0 2 2 7 9
 3: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA)    3 0 0 3 2 8 2

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  NPSA TITANS B00 NAVY  2          FUERZA FC ACADEMY B00  1 
  NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  3          PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  0 
  NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  3          NPSA TITANS B00 NAVY  0 
  PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  2          FUERZA FC ACADEMY B00  4 
Sunday, April 19, 2015
  FUERZA FC ACADEMY B00  0          NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  1 
  PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  0          NPSA TITANS B00 NAVY  1 
Saturday, April 25, 2015
  WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON  0          NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  4 
  NPSA TITANS B00 NAVY  0          CWSA B00 NAVY  4 
  FPSC FURY B00 BLACK  2          NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  1 
  PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  3          SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00  0 
  PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  1          FUERZA FC ACADEMY B00  0 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST B00 - WELLER  2          PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA)    3 3 0 0 7 0 28
 2: NPSA TITANS B00 NAVY ()    3 2 0 1 3 4 16
 3: FUERZA FC ACADEMY B00 (WA)    3 1 0 2 5 5 10
 4: PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA)    3 0 0 3 2 8 2

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  NORMANDY PARK FC B00  0          FC EDMONDS B00 FURY  1 
  FPSC FURY B00 BLACK  5          NORTAC SPARTA B00  0 
  NORMANDY PARK FC B00  1          FPSC FURY B00 BLACK  0 
  FC EDMONDS B00 FURY  2          NORTAC SPARTA B00  3 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY B00 BLACK  2          FC EDMONDS B00 FURY  3 
  NORTAC SPARTA B00  0          NORMANDY PARK FC B00  7 
Saturday, April 25, 2015
  FPSC FURY B00 BLACK  1          FC EDMONDS B00 FURY  0 
  FPSC FURY B00 BLACK  2          NORTAC SPARTA B00 - COSMOS  1 
  NORTAC SPARTA B00  0          WASHINGTON EAST B00 - WELLER  3 
Sunday, April 26, 2015
  FPSC FURY B00 BLACK  0          CWSA B00 NAVY  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FC EDMONDS B00 FURY (WA)    3 2 0 1 6 5 19
 2: NORMANDY PARK FC B00 (WA)    3 2 0 1 5 1 18
 3: FPSC FURY B00 BLACK (WA)    3 1 0 2 6 4 12
 4: NORTAC SPARTA B00 (USA)    3 1 0 2 3 10 9
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - East Flight B - 4/10/2015
#124 
4:15 PM
 
WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 1 SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00 (WA) 0 Spokane Polo Club #8  
#122 
5:45 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA) 0 CWSA B00 NAVY (WA) 5 Spokane Polo Club #7  
#123 
5:45 PM
 
WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON (WA) 2 CB UNITED FC B2000 (WA) 0 Spokane Polo Club #8  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - East Flight B - 4/11/2015
#125 
12:00 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA) 1 CB UNITED FC B2000 (WA) 2 Spokane Polo Club #5  
#126 
12:15 PM
 
WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON (WA) 1 SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00 (WA) 0 Spokane Polo Club #3  
#127 
12:15 PM
 
WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 0 CWSA B00 NAVY (WA) 7 Spokane Polo Club #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#128 
10:15 AM
 
SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00 (WA) 2 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA) 1 Spokane Polo Club #3  
#129 
10:30 AM
 
CWSA B00 NAVY (WA) 8 WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON (WA) 2 Spokane Polo Club #2  
#130 
10:30 AM
 
CB UNITED FC B2000 (WA) 3 WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 1 Spokane Polo Club #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#136 
12:30 PM
 
NPSA TITANS B00 NAVY () 2 FUERZA FC ACADEMY B00 (WA) 1 Lindbergh HS Turf  
#135 
1:00 PM
 
NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA) 3 PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 0 Renton Stadium Turf  
#131 
6:30 PM
 
NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA) 3 NPSA TITANS B00 NAVY () 0 Starfire Field 01  
#132 
6:30 PM
 
PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 2 FUERZA FC ACADEMY B00 (WA) 4 Starfire Field 02  
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - West Flight B - 4/18/2015
#133 
11:00 AM
 
NORMANDY PARK FC B00 (WA) 0 FC EDMONDS B00 FURY (WA) 1 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#134 
11:00 AM
 
FPSC FURY B00 BLACK (WA) 5 NORTAC SPARTA B00 (USA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#137 
4:30 PM
 
NORMANDY PARK FC B00 (WA) 1 FPSC FURY B00 BLACK (WA) 0 Eastlake HS CF 2  
#138 
4:30 PM
 
FC EDMONDS B00 FURY (WA) 2 NORTAC SPARTA B00 (USA) 3 Eastlake HS CF 1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#139 
12:30 PM
 
FUERZA FC ACADEMY B00 (WA) 0 NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA) 1 Starfire Field 02  
#140 
12:30 PM
 
PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 0 NPSA TITANS B00 NAVY () 1 Starfire Field 01  
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#142 
8:00 AM
 
FPSC FURY B00 BLACK (WA) 2 FC EDMONDS B00 FURY (WA) 3 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#141 
11:00 AM
 
NORTAC SPARTA B00 (USA) 0 NORMANDY PARK FC B00 (WA) 7 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#761 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
8:00 AM
 
NPSA TITANS B00 NAVY ()   No Team   Regional Athletic Complex #1  
#759 
Playoffs
Quarter-Finals
8:00 AM
 
FPSC FURY B00 BLACK (WA) 1 FC EDMONDS B00 FURY (WA) 0 Regional Athletic Complex #2  
#760 
Playoffs
Quarter-Finals
8:00 AM
 
WENATCHEE FIRE FC WENATCHEE FIRE B00 BLACK OYSTON (WA) 0 NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA) 4 North Thurston HS South Sound Stadium  
#763 
Playoffs
Semi-Finals
1:15 PM
 
NPSA TITANS B00 NAVY () 0 CWSA B00 NAVY (WA) 4 North Thurston HS South Sound Stadium  
#765 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
3:00 PM
 
NORTAC SPARTA B00 (USA) 0 WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 3 Regional Athletic Complex #4  
#766 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
3:00 PM
 
PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 3 SPOKANE BREAKERS DERBY/GOLD RED B00 (WA) 0 Regional Athletic Complex #5  
#762 
Playoffs
Semi-Finals
3:00 PM
 
FPSC FURY B00 BLACK (WA) 2 NORTAC SPARTA B00 - COSMOS (WA) 1 North Thurston HS South Sound Stadium  
#767 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
8:00 PM
 
WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 1 CB UNITED FC B2000 (WA) 0 Regional Athletic Complex #1  
#768 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
8:00 PM
 
PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 1 FUERZA FC ACADEMY B00 (WA) 0 North Thurston HS South Sound Stadium  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#764 
Playoffs
Final
3:15 PM
 
FPSC FURY B00 BLACK (WA) 0 CWSA B00 NAVY (WA) 4 Regional Athletic Complex #1  
#769 
Playoffs
PLATINUM Final
3:15 PM
 
WASHINGTON EAST B00 - WELLER (WA) 2 PACIFIC FC B00 BLUE - LUNDEEN (WA) 3 Regional Athletic Complex #2  
 
 
Boys U14 BU14 Silver/Bronze
West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  3          EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  0 
  HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  4          RSA ELITE BU14 LOPEZ  0 
  PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  1          HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  1 
  EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  4          RSA ELITE BU14 LOPEZ  0 
Sunday, April 19, 2015
  RSA ELITE BU14 LOPEZ  0          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  7 
  HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  3          EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  1 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B00 - MARTIN  1          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  2 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  1          HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  3          TC UNITED - B00 MCINROY  0 
  HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  0          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  2 
  EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 ()    3 2 1 0 8 1 24
 2: HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA)    3 2 1 0 8 2 23
 3: EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA)    3 1 0 2 5 6 11
 4: RSA ELITE BU14 LOPEZ ()    3 0 0 3 0 12 0

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  3          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  2 
  TC UNITED - B00 MCINROY  3          NPSA TITANS B00 WHITE  0 
  EPSA B00 ROCHESTER TITANS  1          NW UNITED FC B00 - MARTIN  2 
Sunday, April 19, 2015
  TC UNITED - B00 MCINROY  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  2 
  CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  3          NW UNITED FC B00 - MARTIN  1 
  EPSA B00 ROCHESTER TITANS  5          NPSA TITANS B00 WHITE  2 
  NW UNITED FC B00 - MARTIN  2          TC UNITED - B00 MCINROY  1 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  7          EPSA B00 ROCHESTER TITANS  2 
  NPSA TITANS B00 WHITE  0          CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  7 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC B00 - MARTIN  1          PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01  2 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  1          HIGHLINE PREMIER B00 BLUE  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C (WA)    3 2 0 1 8 5 20
 2: NW UNITED FC B00 - MARTIN (WA)    3 2 0 1 5 5 17
 3: NPSA TITANS B00 WHITE ()    3 0 0 3 2 11 2

West Flight C
Saturday, April 18, 2015
  CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  3          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  2 
  TC UNITED - B00 MCINROY  3          NPSA TITANS B00 WHITE  0 
  EPSA B00 ROCHESTER TITANS  1          NW UNITED FC B00 - MARTIN  2 
Sunday, April 19, 2015
  TC UNITED - B00 MCINROY  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  2 
  CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  3          NW UNITED FC B00 - MARTIN  1 
  EPSA B00 ROCHESTER TITANS  5          NPSA TITANS B00 WHITE  2 
  NW UNITED FC B00 - MARTIN  2          TC UNITED - B00 MCINROY  1 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C  7          EPSA B00 ROCHESTER TITANS  2 
  NPSA TITANS B00 WHITE  0          CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK  7 
Sunday, April 26, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN  3          TC UNITED - B00 MCINROY  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW  3          EPSA B00 ROCHESTER TITANS  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK (WA)    3 3 0 0 10 3 28
 2: EPSA B00 ROCHESTER TITANS (WA)    3 1 0 2 7 8 12
 3: TC UNITED - B00 MCINROY ()    3 1 0 2 4 4 11
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#446 
2:00 PM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 () 3 EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA) 0 Hazen HS Turf  
#447 
4:00 PM
 
HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA) 4 RSA ELITE BU14 LOPEZ () 0 Foster HS Stadium  
#451 
7:00 PM
 
PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 () 1 HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA) 1 Renton Stadium Turf  
#452 
8:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA) 4 RSA ELITE BU14 LOPEZ () 0 Foster HS Stadium  
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#453 
2:30 PM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK (WA) 3 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C (WA) 2 Foster HS Stadium  
#454 
5:30 PM
 
TC UNITED - B00 MCINROY () 3 NPSA TITANS B00 WHITE () 0 Foster HS Stadium  
#455 
7:00 PM
 
EPSA B00 ROCHESTER TITANS (WA) 1 NW UNITED FC B00 - MARTIN (WA) 2 Foster HS Stadium  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#456 
10:30 AM
 
RSA ELITE BU14 LOPEZ () 0 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 () 7 Hazen HS Turf  
#457 
1:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA) 3 EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA) 1 Renton Stadium Turf  
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#459 
4:30 PM
 
NW UNITED FC B00 - MARTIN (WA) 2 TC UNITED - B00 MCINROY () 1 Foster HS Stadium  
#460 
4:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C (WA) 7 EPSA B00 ROCHESTER TITANS (WA) 2 Lindbergh HS Turf  
#458 
5:00 PM
 
NPSA TITANS B00 WHITE () 0 CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK (WA) 7 Starfire Field 05  
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - West Flight C - 4/19/2015
#449 
9:00 AM
 
TC UNITED - B00 MCINROY () 0 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C (WA) 2 Hazen HS Turf  
#448 
10:30 AM
 
CSC CASCADE IMPACT FC 00 BLACK (WA) 3 NW UNITED FC B00 - MARTIN (WA) 1 Foster HS Stadium  
#450 
12:30 PM
 
EPSA B00 ROCHESTER TITANS (WA) 5 NPSA TITANS B00 WHITE () 2 Starfire Field 05  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#774 
Playoffs
Semi-Finals
12:00 PM
 
NW UNITED FC B00 - MARTIN (WA) 1 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 () 2 Rainier Vista Community Park #3  
#773 
Playoffs
Semi-Finals
1:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS B00C (WA) 1 HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA) 2 Rainier Vista Community Park #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Boys U14 BU14 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#770 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
11:00 AM
 
EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA) 3 TC UNITED - B00 MCINROY () 0 Chinook MS #2  
#771 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
11:00 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA) 3 EPSA B00 ROCHESTER TITANS (WA) 1 Chinook MS #1  
#775 
Playoffs
Final
11:45 AM
 
HIGHLINE PREMIER B00 BLUE (WA) 0 PUMAS UNAM SEATTLE/ PUMAS SEATTLE 01 () 2 Regional Athletic Complex #5  
#772 
Playoffs
BRONZE Final
3:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC M00 GREEN (WA) 0 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE B00 EMERALD - DOROW (WA) 5 Regional Athletic Complex #4  
 
 
Girls U10 GU10 Gold
Flight A
Friday, April 24, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  5          NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04  0 
  HIGHLINE PREMIER G04 BLUE  2          SPOKANE FOXES HAVOC 04  0 
Saturday, April 25, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  3          HIGHLINE PREMIER G04 BLUE  0 
  NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04  3          SPOKANE FOXES HAVOC 04  1 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  4          SPOKANE FOXES HAVOC 04  0 
  NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04  1          HIGHLINE PREMIER G04 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  3          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04  2 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  2          PACIFIC FC G04 LIBERTY  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA)    3 3 0 0 11 0 30
 2: HIGHLINE PREMIER G04 BLUE (WA)    3 2 0 1 4 4 17
 3: NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04 (WA)    3 1 0 2 4 7 10
 4: SPOKANE FOXES HAVOC 04 (WA)    3 0 0 3 1 9 1

Flight B
Friday, April 24, 2015
  SSC SHADOW G04 MILLER  1          MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY  3 
  SEATTLE CELTIC G04 GREEN  5          WASHINGTON EAST G04  0 
Saturday, April 25, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY  6          WASHINGTON EAST G04  1 
  SSC SHADOW G04 MILLER  2          SEATTLE CELTIC G04 GREEN  0 
  SSC SHADOW G04 MILLER  4          WASHINGTON EAST G04  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY  1          SEATTLE CELTIC G04 GREEN  0 
Sunday, April 26, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY  0          PACIFIC FC G04 LIBERTY  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY (WA)    3 3 0 0 8 2 26
 2: SSC SHADOW G04 MILLER (WA)    3 2 0 1 7 3 20
 3: SEATTLE CELTIC G04 GREEN ()    3 1 0 2 4 3 10
 4: WASHINGTON EAST G04 (WA)    3 0 0 3 1 12 1

Flight C
Friday, April 24, 2015
  FPSC FURY G04 BLACK  1          RSA GU10  0 
  PACIFIC FC G04 LIBERTY  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04  1 
Saturday, April 25, 2015
  PACIFIC FC G04 LIBERTY  5          FPSC FURY G04 BLACK  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04  6          RSA GU10  0 
  PACIFIC FC G04 LIBERTY  6          RSA GU10  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04  6          FPSC FURY G04 BLACK  0 
Sunday, April 26, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  3          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04  2 
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY  0          PACIFIC FC G04 LIBERTY  3 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A  2          PACIFIC FC G04 LIBERTY  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA)    3 3 0 0 10 2 27
 2: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 (WA)    3 2 0 1 9 2 21
 3: FPSC FURY G04 BLACK (WA)    3 1 0 2 2 8 9
 4: RSA GU10 ()    3 0 0 3 0 9 0
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Gold - Flight A - 4/24/2015
#587 
7:15 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA) 5 NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04 (WA) 0 Ravensdale Park 3a  
#588 
8:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER G04 BLUE (WA) 2 SPOKANE FOXES HAVOC 04 (WA) 0 Ravensdale Park 2b  
Girls U10 GU10 Gold - Flight B - 4/24/2015
#593 
8:30 PM
 
SSC SHADOW G04 MILLER (WA) 1 MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY (WA) 3 Ravensdale Park 2a  
#594 
8:30 PM
 
SEATTLE CELTIC G04 GREEN () 5 WASHINGTON EAST G04 (WA) 0 Ravensdale Park 3b  
Girls U10 GU10 Gold - Flight C - 4/24/2015
#600 
4:45 PM
 
FPSC FURY G04 BLACK (WA) 1 RSA GU10 () 0 Ravensdale Park 2a  
#599 
7:15 PM
 
PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA) 2 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 (WA) 1 Ravensdale Park 2b  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Gold - Flight A - 4/25/2015
#585 
11:00 AM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA) 3 HIGHLINE PREMIER G04 BLUE (WA) 0 Ravensdale Park 3b  
#586 
11:00 AM
 
NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04 (WA) 3 SPOKANE FOXES HAVOC 04 (WA) 1 Ravensdale Park 3a  
#583 
5:15 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA) 4 SPOKANE FOXES HAVOC 04 (WA) 0 Ravensdale Park 3b  
#584 
6:30 PM
 
NCW ACADEMY/FIRE FC WENATCHEE FIRE FC G04 (WA) 1 HIGHLINE PREMIER G04 BLUE (WA) 2 Ravensdale Park #4  
Girls U10 GU10 Gold - Flight B - 4/25/2015
#592 
9:45 AM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY (WA) 6 WASHINGTON EAST G04 (WA) 1 Ravensdale Park #4  
#591 
11:00 AM
 
SSC SHADOW G04 MILLER (WA) 2 SEATTLE CELTIC G04 GREEN () 0 Ravensdale Park #4  
#589 
5:15 PM
 
SSC SHADOW G04 MILLER (WA) 4 WASHINGTON EAST G04 (WA) 0 Ravensdale Park 2b  
#590 
5:15 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY (WA) 1 SEATTLE CELTIC G04 GREEN () 0 Ravensdale Park 2a  
Girls U10 GU10 Gold - Flight C - 4/25/2015
#597 
11:00 AM
 
PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA) 5 FPSC FURY G04 BLACK (WA) 1 Ravensdale Park 2b  
#598 
11:00 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 (WA) 6 RSA GU10 () 0 Ravensdale Park 2a  
#595 
5:15 PM
 
PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA) 6 RSA GU10 () 0 Ravensdale Park #4  
#596 
5:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 (WA) 6 FPSC FURY G04 BLACK (WA) 0 Ravensdale Park 3a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Gold - Playoffs - 4/26/2015
#616 
Playoffs
Semi-Finals
2:00 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA) 3 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G04 (WA) 2 Ravensdale Park 3b  
#617 
Playoffs
Semi-Finals
2:00 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP 04 MARAUDERS NAVY (WA) 0 PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA) 3 Ravensdale Park 3a  
#618 
Playoffs
Final
5:15 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G04 A (USA) 2 PACIFIC FC G04 LIBERTY (WA) 1 Ravensdale Park 3a  
 
 
Girls U10 GU10 Silver
Flight A
Saturday, April 25, 2015
  SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04  1          NPSA TITANS G04 NAVY  2 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B  2          CASCADE FC G04  1 
  SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04  2          CASCADE FC G04  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B  2          NPSA TITANS G04 NAVY  0 
Sunday, April 26, 2015
  SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04  3          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B  0 
  NPSA TITANS G04 NAVY  3          CASCADE FC G04  1 
  SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04  0          FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  3 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B  0          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04 (WA)    3 2 0 1 6 2 20
 2: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B (WA)    3 2 0 1 4 4 17
 3: NPSA TITANS G04 NAVY ()    3 2 0 1 5 4 17
 4: CASCADE FC G04 (WA)    3 0 0 3 2 7 2

Flight B
Saturday, April 25, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  3          NEWPORT FC FIREBALLS 04  1 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE  0          FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  4 
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  1          FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  0 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE  1          NEWPORT FC FIREBALLS 04  3 
Sunday, April 26, 2015
  ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  1          MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE  1 
  NEWPORT FC FIREBALLS 04  0          FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  3 
  SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04  0          FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  3 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B  0          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  2 
  FC EDMONDS G05 QUIET RIOT  1          ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA)    3 2 1 0 5 2 21
 2: FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA)    3 2 0 1 7 1 20
 3: NEWPORT FC FIREBALLS 04 ()    3 1 0 2 4 7 10
 4: MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE (USA)    3 0 1 2 2 8 5
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Silver - Flight A - 4/25/2015
#603 
9:45 AM
 
SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04 (WA) 1 NPSA TITANS G04 NAVY () 2 Ravensdale Park 2b  
#604 
9:45 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B (WA) 2 CASCADE FC G04 (WA) 1 Ravensdale Park 2a  
#601 
4:00 PM
 
SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04 (WA) 2 CASCADE FC G04 (WA) 0 Ravensdale Park 3a  
#602 
4:00 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B (WA) 2 NPSA TITANS G04 NAVY () 0 Ravensdale Park 3b  
Girls U10 GU10 Silver - Flight B - 4/25/2015
#609 
9:45 AM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA) 3 NEWPORT FC FIREBALLS 04 () 1 Ravensdale Park 3a  
#610 
9:45 AM
 
MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE (USA) 0 FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA) 4 Ravensdale Park 3b  
#607 
4:00 PM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA) 1 FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA) 0 Ravensdale Park 2b  
#608 
4:00 PM
 
MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE (USA) 1 NEWPORT FC FIREBALLS 04 () 3 Ravensdale Park 2a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Silver - Flight A - 4/26/2015
#605 
9:15 AM
 
SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04 (WA) 3 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B (WA) 0 Ravensdale Park 3b  
#606 
9:15 AM
 
NPSA TITANS G04 NAVY () 3 CASCADE FC G04 (WA) 1 Ravensdale Park 3a  
Girls U10 GU10 Silver - Flight B - 4/26/2015
#611 
9:15 AM
 
ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA) 1 MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 04 WHITE (USA) 1 Ravensdale Park 2b  
#612 
9:15 AM
 
NEWPORT FC FIREBALLS 04 () 0 FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA) 3 Ravensdale Park 2a  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U10 GU10 Silver - Playoffs - 4/26/2015
#613 
Playoffs
Semi-Finals
12:15 PM
 
SPOKANE FOXES FOXES CHAOS '04 (WA) 0 FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA) 3 Ravensdale Park 3b  
#614 
Playoffs
Semi-Finals
12:15 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G04 B (WA) 0 ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA) 2 Ravensdale Park 3a  
#615 
Playoffs
Final
4:45 PM
 
FC EDMONDS G05 QUIET RIOT (WA) 1 ISC GUNNERS FC ISC GUNNERS G05 A (USA) 0 Ravensdale Park 3b  
 
 
Girls U11 GU11 Gold/Platinum
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  2          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  3 
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD  4          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  1 
Sunday, April 12, 2015
  STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD  5 
Friday, April 24, 2015
  NORMANDY PARK FC B03 BLUE  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD  0 
  NORTAC SPARTA G03  1          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  0 
Saturday, April 25, 2015
  STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  2          HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  3 
  EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  1          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  4 
Sunday, April 26, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  2          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD (WA)    2 2 0 0 8 1 19
 2: STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS (ID)    2 1 0 1 3 6 9
 3: STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT (ID)    2 0 0 2 3 7 3

West Flight A
Friday, April 17, 2015
  SEATTLE CELTIC G03 GREEN  1          RSA ELITE DOBOSZ  0 
  PACIFIC FC G03 REVOLUTION  5          NORTAC SPARTA G03  1 
Saturday, April 18, 2015
  NORTAC SPARTA G03  4          RSA ELITE DOBOSZ  0 
  PACIFIC FC G03 REVOLUTION  3          HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  1 
  SEATTLE CELTIC G03 GREEN  2          NORTAC SPARTA G03  0 
Sunday, April 19, 2015
  NORTAC SPARTA G03  3          HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  2 
  RSA ELITE DOBOSZ  0          PACIFIC FC G03 REVOLUTION  3 
  HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  1          SEATTLE CELTIC G03 GREEN  3 
Friday, April 24, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  0          PACIFIC FC G03 REVOLUTION  2 
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  1          SEATTLE CELTIC G03 GREEN  2 
  NORTAC SPARTA G03  1          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  0 
Saturday, April 25, 2015
  STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS  2          HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  3 
  RSA ELITE DOBOSZ  1          FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0 
  HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  0          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  1 
  RSA ELITE DOBOSZ  1          MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  0 
  SEATTLE CELTIC G03 GREEN  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  0 
  NORTAC SPARTA G03  1          PACIFIC FC G03 REVOLUTION  3 
Sunday, April 26, 2015
  SEATTLE CELTIC G03 GREEN  1          PACIFIC FC G03 REVOLUTION  2 
  TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0          RSA ELITE DOBOSZ  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA)    3 3 0 0 10 2 28
 2: SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA)    3 3 0 0 6 1 26
 3: NORTAC SPARTA G03 (WA)    4 2 0 2 8 8 20
 4: HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA)    3 0 0 3 4 9 4
 5: RSA ELITE DOBOSZ ()    3 0 0 3 0 8 0

West Flight B
Friday, April 17, 2015
  FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0          FPSC FURY G03 BLACK  1 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  2          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0 
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  0 
Saturday, April 18, 2015
  FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  1 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  3 
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  2          FPSC FURY G03 BLACK  2 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  1          MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  0 
  NORMANDY PARK FC B03 BLUE  4          FC EDMONDS G03 REVOLUTION  2 
  TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0          NW UNITED FC G03 - MOULTON  2 
Friday, April 24, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  0          PACIFIC FC G03 REVOLUTION  2 
  NORMANDY PARK FC B03 BLUE  2          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD  0 
Saturday, April 25, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  0          EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  2 
  HIGHLINE PREMIER G03 BLUE  0          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  1 
  SEATTLE CELTIC G03 GREEN  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  0 
Sunday, April 26, 2015
  TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0          RSA ELITE DOBOSZ  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FPSC FURY G03 BLACK (WA)    3 2 1 0 4 2 21
 2: NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA)    3 2 0 1 7 4 18
 3: TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA)    3 1 0 2 1 4 8

West Flight C
Friday, April 17, 2015
  FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0          FPSC FURY G03 BLACK  1 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  2          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0 
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  0 
Saturday, April 18, 2015
  FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0          TC UNITED G03 - BOATRIGHT  1 
  MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  1          NORMANDY PARK FC B03 BLUE  3 
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  2          FPSC FURY G03 BLACK  2 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  1          MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  0 
  NORMANDY PARK FC B03 BLUE  4          FC EDMONDS G03 REVOLUTION  2 
  TC UNITED G03 - BOATRIGHT  0          NW UNITED FC G03 - MOULTON  2 
Friday, April 24, 2015
  NW UNITED FC G03 - MOULTON  1          SEATTLE CELTIC G03 GREEN  2 
Saturday, April 25, 2015
  RSA ELITE DOBOSZ  1          FC EDMONDS G03 REVOLUTION  0 
  RSA ELITE DOBOSZ  1          MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: NW UNITED FC G03 - MOULTON (WA)    3 2 1 0 5 2 22
 2: MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY (WA)    3 1 0 2 3 4 10
 3: FC EDMONDS G03 REVOLUTION (WA)    3 0 0 3 2 6 2
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - East Flight A - 4/10/2015
#144 
4:00 PM
 
STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT (ID) 2 STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS (ID) 3 Spokane Polo Club Mod2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - East Flight A - 4/11/2015
#143 
12:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD (WA) 4 STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT (ID) 1 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#145 
10:15 AM
 
STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS (ID) 0 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD (WA) 5 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight A - 4/17/2015
#147 
6:30 PM
 
SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 1 RSA ELITE DOBOSZ () 0 Starfire Field 09  
#146 
7:45 PM
 
PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 5 NORTAC SPARTA G03 (WA) 1 Starfire Field 09  
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight C - 4/17/2015
#149 
5:15 PM
 
FC EDMONDS G03 REVOLUTION (WA) 0 FPSC FURY G03 BLACK (WA) 1 Starfire Field 07  
#150 
5:15 PM
 
MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY (WA) 2 TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA) 0 Starfire Field 10  
#148 
6:30 PM
 
NW UNITED FC G03 - MOULTON (WA) 1 NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA) 0 Starfire Field 10  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#153 
8:30 AM
 
NORTAC SPARTA G03 (WA) 4 RSA ELITE DOBOSZ () 0 Starfire Field 09  
#151 
2:45 PM
 
PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 3 HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA) 1 Starfire Field 09  
#152 
2:45 PM
 
SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 2 NORTAC SPARTA G03 (WA) 0 Starfire Field 10  
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight C - 4/18/2015
#155 
12:15 PM
 
FC EDMONDS G03 REVOLUTION (WA) 0 TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA) 1 Starfire Field 10  
#156 
12:15 PM
 
MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY (WA) 1 NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA) 3 Starfire Field 09  
#154 
4:00 PM
 
NW UNITED FC G03 - MOULTON (WA) 2 FPSC FURY G03 BLACK (WA) 2 Starfire Field 10  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#159 
10:30 AM
 
NORTAC SPARTA G03 (WA) 3 HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA) 2 Starfire Field 09  
#157 
11:45 AM
 
RSA ELITE DOBOSZ () 0 PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 3 Starfire Field 10  
#158 
2:15 PM
 
HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA) 1 SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 3 Starfire Field 09  
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#162 
9:15 AM
 
FPSC FURY G03 BLACK (WA) 1 MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY (WA) 0 Starfire Field 09  
#161 
10:30 AM
 
NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA) 4 FC EDMONDS G03 REVOLUTION (WA) 2 Starfire Field 10  
#160 
11:45 AM
 
TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA) 0 NW UNITED FC G03 - MOULTON (WA) 2 Starfire Field 09  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/24/2015
#634 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
4:00 PM
 
FPSC FURY G03 BLACK (WA) 0 PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 2 Regional Athletic Complex #6  
#631 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
6:00 PM
 
NW UNITED FC G03 - MOULTON (WA) 1 SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 2 Ravensdale Park #4  
#632 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
7:15 PM
 
NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA) 2 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 EMERALD (WA) 0 Ravensdale Park #4  
#633 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
8:30 PM
 
NORTAC SPARTA G03 (WA) 1 STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS (ID) 0 Ravensdale Park #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#638 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
8:00 AM
 
STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 THORNS (ID) 2 HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA) 3 Regional Athletic Complex #6  
#639 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
8:00 AM
 
RSA ELITE DOBOSZ () 1 FC EDMONDS G03 REVOLUTION (WA) 0 Regional Athletic Complex #3  
#640 
Playoffs
PLATINUM Semi-Final
2:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER G03 BLUE (WA) 0 TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA) 1 Regional Athletic Complex #3  
#641 
Playoffs
PLATINUM Semi-Final
2:30 PM
 
RSA ELITE DOBOSZ () 1 MAPLE VALLEY MVP MARAUDERS 03 NAVY (WA) 0 Regional Athletic Complex #6  
#635 
Playoffs
Semi-Finals
5:15 PM
 
SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 1 NORMANDY PARK FC B03 BLUE (WA) 0 Regional Athletic Complex #6  
#636 
Playoffs
Semi-Finals
5:15 PM
 
NORTAC SPARTA G03 (WA) 1 PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 3 Regional Athletic Complex #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#637 
Playoffs
Final
1:30 PM
 
SEATTLE CELTIC G03 GREEN (WA) 1 PACIFIC FC G03 REVOLUTION (WA) 2 Regional Athletic Complex #3  
#642 
Playoffs
PLATINUM Final
2:45 PM
 
TC UNITED G03 - BOATRIGHT (WA) 0 RSA ELITE DOBOSZ () 1 Regional Athletic Complex #3  
 
 
Girls U11 GU11 Silver/Bronze
East Flight A
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  3          WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS  0 
  CWSA G03 NAVY - STEELE  1          ENDEAVOUR G03 - WALLACE  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  1          CWSA G03 NAVY - STEELE  0 
  WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS  1          ENDEAVOUR G03 - WALLACE  2 
Sunday, April 12, 2015
  CWSA G03 NAVY - STEELE  3          WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS  1 
  ENDEAVOUR G03 - WALLACE  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  1 
Saturday, April 25, 2015
  CASCADE FC G03  1          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  5 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  2          WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS  1 
  CWSA G03 NAVY - STEELE  0          FCSC NEMESIS 03 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  2          ENDEAVOUR G03 - WALLACE  1 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  2          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  1 
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA)    3 3 0 0 5 0 26
 2: CWSA G03 NAVY - STEELE (WA)    3 1 1 1 4 3 13
 3: ENDEAVOUR G03 - WALLACE (WA)    3 1 1 1 3 3 12
 4: WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS (USA)    3 0 0 3 2 8 2

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  2          CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B  0          FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1  4 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  1          FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1  1 
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B  0 
Sunday, April 19, 2015
  FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1  1          FCSC NEMESIS 03 BLUE  1 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  1          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B  1 
Saturday, April 25, 2015
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  2          WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS  1 
  CWSA G03 NAVY - STEELE  0          FCSC NEMESIS 03 BLUE  2 
  FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1  1          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  2          ENDEAVOUR G03 - WALLACE  1 
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  2          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  1 
  PS SLAMMERS G03  1          CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  4 
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  0          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA)    3 2 1 0 5 1 22
 2: FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1 (WA)    3 1 2 0 6 2 18
 3: CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA)    3 0 2 1 2 4 8
 4: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B (WA)    3 0 1 2 1 7 4

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  4          PS SLAMMERS G03  3 
  MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2          EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  0 
  NPSA TITANS G03 NAVY  0          CASCADE FC G03  6 
  MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  1          EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  2 
  MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  1          CASCADE FC G03  0 
  NPSA TITANS G03 NAVY  3          PS SLAMMERS G03  3 
Sunday, April 19, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  5          NPSA TITANS G03 NAVY  2 
  PS SLAMMERS G03  1          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2 
  CASCADE FC G03  3          MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  1 
Saturday, April 25, 2015
  CASCADE FC G03  1          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE  5 
  EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  1          STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT  4 
  PS SLAMMERS G03  3          EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  2 
Sunday, April 26, 2015
  PS SLAMMERS G03  5          MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  4 
  PS SLAMMERS G03  1          CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CASCADE FC G03 (WA)    3 2 0 1 7 2 19
 2: EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA)    3 2 0 1 6 5 17
 3: PS SLAMMERS G03 (WA)    3 0 1 2 7 9 10

West Flight C
Saturday, April 18, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  4          PS SLAMMERS G03  3 
  MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2          EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  0 
  NPSA TITANS G03 NAVY  0          CASCADE FC G03  6 
  MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  1          EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  2 
  MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  1          CASCADE FC G03  0 
  NPSA TITANS G03 NAVY  3          PS SLAMMERS G03  3 
Sunday, April 19, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN  5          NPSA TITANS G03 NAVY  2 
  PS SLAMMERS G03  1          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2 
  CASCADE FC G03  3          MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  1 
Saturday, April 25, 2015
  FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1  1          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  PS SLAMMERS G03  5          MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE  4 
  FCSC NEMESIS 03 BLUE  2          MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA)    3 3 0 0 5 1 25
 2: MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE (WA)    3 1 0 2 6 8 11
 3: NPSA TITANS G03 NAVY ()    3 0 1 2 5 11 8
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - East Flight A - 4/11/2015
#163 
10:45 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 3 WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS (USA) 0 Spokane Polo Club Mod2  
#164 
10:45 AM
 
CWSA G03 NAVY - STEELE (WA) 1 ENDEAVOUR G03 - WALLACE (WA) 1 Spokane Polo Club Mod1  
#165 
3:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 1 CWSA G03 NAVY - STEELE (WA) 0 Spokane Polo Club Mod1  
#166 
3:15 PM
 
WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS (USA) 1 ENDEAVOUR G03 - WALLACE (WA) 2 Spokane Polo Club Mod2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - East Flight A - 4/12/2015
#168 
1:15 PM
 
CWSA G03 NAVY - STEELE (WA) 3 WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS (USA) 1 Spokane Polo Club Mod2  
#167 
2:45 PM
 
ENDEAVOUR G03 - WALLACE (WA) 0 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 1 Spokane Polo Club Mod1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#174 
12:15 PM
 
FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 2 CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 0 Starfire Field 08  
#175 
12:15 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B (WA) 0 FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1 (WA) 4 Starfire Field 07  
#170 
5:15 PM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 1 FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1 (WA) 1 Starfire Field 08  
#169 
6:30 PM
 
FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 2 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B (WA) 0 Starfire Field 08  
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#177 
9:45 AM
 
MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE (WA) 4 PS SLAMMERS G03 (WA) 3 Starfire Field 07  
#176 
11:00 AM
 
MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA) 2 EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA) 0 Starfire Field 08  
#178 
11:00 AM
 
NPSA TITANS G03 NAVY () 0 CASCADE FC G03 (WA) 6 Starfire Field 07  
#172 
1:30 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE (WA) 1 EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA) 2 Starfire Field 07  
#171 
6:30 PM
 
MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA) 1 CASCADE FC G03 (WA) 0 Starfire Field 10  
#173 
6:30 PM
 
NPSA TITANS G03 NAVY () 3 PS SLAMMERS G03 (WA) 3 Starfire Field 09  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#179 
1:00 PM
 
FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1 (WA) 1 FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 1 Starfire Field 10  
#180 
1:00 PM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 1 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G03 B (WA) 1 Starfire Field 07  
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#183 
9:15 AM
 
EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA) 5 NPSA TITANS G03 NAVY () 2 Starfire Field 08  
#181 
10:30 AM
 
PS SLAMMERS G03 (WA) 1 MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA) 2 Starfire Field 07  
#182 
10:30 AM
 
CASCADE FC G03 (WA) 3 MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE (WA) 1 Starfire Field 08  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#719 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
12:00 PM
 
CASCADE FC G03 (WA) 1 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 5 Regional Athletic Complex #6  
#720 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
12:00 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA) 1 STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT (ID) 4 Regional Athletic Complex #3  
#713 
Playoffs
BRONZE Quarter-Final
12:15 PM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 2 WENATCHEE VALLEY UNITED SC WENATCHEE VALLEY UNITED TIGERS (USA) 1 Ravensdale Park #4  
#717 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
1:15 PM
 
CWSA G03 NAVY - STEELE (WA) 0 FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 2 Regional Athletic Complex #6  
#718 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
1:30 PM
 
FUERZA FC ACADEMY G03/04 TEAM 1 (WA) 1 MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA) 2 Ravensdale Park #4  
#712 
Playoffs
BRONZE Quarter-Final
4:00 PM
 
PS SLAMMERS G03 (WA) 3 EMERALD CITY FC ECFC F03 GREEN (WA) 2 Regional Athletic Complex #6  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U11 GU11 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#714 
Playoffs
BRONZE Semi-Final
8:00 AM
 
PS SLAMMERS G03 (WA) 5 MAPLE VALLEY PREMIERE MARAUDERS '03 WHITE (WA) 4 Regional Athletic Complex #3  
#715 
Playoffs
BRONZE Semi-Final
8:00 AM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 2 ENDEAVOUR G03 - WALLACE (WA) 1 Regional Athletic Complex #6  
#721 
Playoffs
Semi-Finals
10:45 AM
 
FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 2 MT. RAINIER FC MRFC G03 BLUE (WA) 1 Regional Athletic Complex #6  
#722 
Playoffs
Semi-Finals
10:45 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 2 STING PREMIER SC STING GIRLS 03-04 SPIRIT (ID) 1 Regional Athletic Complex #3  
#716 
Playoffs
BRONZE Final
4:15 PM
 
PS SLAMMERS G03 (WA) 1 CSC CASCADE VELOCITY FC 03 GREEN (WA) 4 Regional Athletic Complex #3  
#723 
Playoffs
Final
5:30 PM
 
FCSC NEMESIS 03 BLUE (WA) 0 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G03 ROYAL - CABE (WA) 1 Regional Athletic Complex #3  
 
 
Girls U12 GU12 Gold/Platinum
East Flight A
Saturday, April 11, 2015
  WASHINGTON EAST G03 - KAIEL  4          THE ACADEMY IDAHO 02/03G  0 
  SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  4          IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT  1 
  WASHINGTON EAST G03 - KAIEL  0          SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  0 
  THE ACADEMY IDAHO 02/03G  1          IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT  1 
Sunday, April 12, 2015
  THE ACADEMY IDAHO 02/03G  1          SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  0 
  IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT  0          WASHINGTON EAST G03 - KAIEL  4 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2          WASHINGTON EAST G03 - KAIEL  0 
  SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  2          HIGHLINE PREMIER G02 BLUE  1 
  MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  4          THE ACADEMY IDAHO 02/03G  0 
  IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT  0          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  5 
  SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  0          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WASHINGTON EAST G03 - KAIEL (WA)    3 2 1 0 8 0 24
 2: SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA)    3 1 1 1 4 2 13
 3: THE ACADEMY IDAHO 02/03G (ID)    3 1 1 1 2 5 12
 4: IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT (WA)    3 0 1 2 2 9 5

East Flight B
Saturday, April 11, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD  3          CWSA G02 NAVY  5 
  SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  4          WENATCHEE FIRE G02 BLACK  2 
  CWSA G02 NAVY  0          WENATCHEE FIRE G02 BLACK  2 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD  2          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  3 
Sunday, April 12, 2015
  WENATCHEE FIRE G02 BLACK  1          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD  2 
  CWSA G02 NAVY  0          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  2 
Saturday, April 25, 2015
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  3 
  FCSC NEMESIS 02 WHITE  0          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  1 
  CWSA G02 NAVY  1          TC UNITED G02 - KERSTEN  0 
  MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  4          WENATCHEE FIRE G02 BLACK  3 
  SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  0          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  1 
  CWSA G02 NAVY  4          MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  2 
Sunday, April 26, 2015
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  0 
  CWSA G02 NAVY  1          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA)    3 3 0 0 9 4 27
 2: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD (WA)    3 1 0 2 7 8 13
 3: WENATCHEE FIRE G02 BLACK (WA)    3 1 0 2 5 6 12
 4: CWSA G02 NAVY (WA)    3 1 0 2 4 7 9

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  1          NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  1 
  FC EDMONDS G02 BLACK ICE  3          MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  1 
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  5          MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  3          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  2 
Sunday, April 19, 2015
  FC EDMONDS G02 BLACK ICE  2          NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2 
  MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  6 
Saturday, April 25, 2015
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2          WASHINGTON EAST G03 - KAIEL  0 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  3 
  MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  4          WENATCHEE FIRE G02 BLACK  3 
  IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT  0          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  5 
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A  0 
  CWSA G02 NAVY  4          MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE  2 
  MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  1          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  2 
Sunday, April 26, 2015
  NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL  2          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  0 
  CWSA G02 NAVY  1          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA)    3 2 1 0 8 5 22
 2: NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA)    3 1 2 0 7 3 19
 3: FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA)    3 1 1 1 7 6 16
 4: MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA)    3 0 0 3 3 11 3

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  HIGHLINE PREMIER G02 BLUE  2          FCSC NEMESIS 02 WHITE  0 
  TC UNITED G02 - KERSTEN  0          MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  0 
  FCSC NEMESIS 02 WHITE  4          MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  2 
  HIGHLINE PREMIER G02 BLUE  1          TC UNITED G02 - KERSTEN  1 
Sunday, April 19, 2015
  MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  0          HIGHLINE PREMIER G02 BLUE  1 
  FCSC NEMESIS 02 WHITE  1          TC UNITED G02 - KERSTEN  0 
Saturday, April 25, 2015
  SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02  2          HIGHLINE PREMIER G02 BLUE  1 
  FCSC NEMESIS 02 WHITE  0          SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER  1 
  CWSA G02 NAVY  1          TC UNITED G02 - KERSTEN  0 
  MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  4          THE ACADEMY IDAHO 02/03G  0 
  MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY  1          FC EDMONDS G02 BLACK ICE  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: HIGHLINE PREMIER G02 BLUE (WA)    3 2 1 0 4 1 21
 2: FCSC NEMESIS 02 WHITE (WA)    3 2 0 1 5 4 17
 3: TC UNITED G02 - KERSTEN (WA)    3 0 2 1 1 2 8
 4: MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA)    3 0 1 2 2 5 6
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - East Flight A - 4/11/2015
#512 
9:15 AM
 
WASHINGTON EAST G03 - KAIEL (WA) 4 THE ACADEMY IDAHO 02/03G (ID) 0 Spokane Polo Club #3  
#513 
9:15 AM
 
SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA) 4 IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT (WA) 1 Spokane Polo Club #4  
#508 
3:00 PM
 
WASHINGTON EAST G03 - KAIEL (WA) 0 SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA) 0 Spokane Polo Club #1  
#509 
3:15 PM
 
THE ACADEMY IDAHO 02/03G (ID) 1 IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT (WA) 1 Spokane Polo Club #3  
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - East Flight B - 4/11/2015
#514 
9:00 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD (WA) 3 CWSA G02 NAVY (WA) 5 Spokane Polo Club #2  
#515 
9:00 AM
 
SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 4 WENATCHEE FIRE G02 BLACK (WA) 2 Spokane Polo Club #1  
#511 
3:00 PM
 
CWSA G02 NAVY (WA) 0 WENATCHEE FIRE G02 BLACK (WA) 2 Spokane Polo Club #2  
#510 
3:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD (WA) 2 SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 3 Spokane Polo Club #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#517 
1:15 PM
 
THE ACADEMY IDAHO 02/03G (ID) 1 SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA) 0 Spokane Polo Club #3  
#516 
2:45 PM
 
IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT (WA) 0 WASHINGTON EAST G03 - KAIEL (WA) 4 Spokane Polo Club #4  
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - East Flight B - 4/12/2015
#518 
1:30 PM
 
WENATCHEE FIRE G02 BLACK (WA) 1 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD (WA) 2 Spokane Polo Club #2  
#519 
1:30 PM
 
CWSA G02 NAVY (WA) 0 SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 2 Spokane Polo Club #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#520 
12:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA) 1 NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 1 Starfire Field 04  
#521 
12:30 PM
 
FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 3 MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA) 1 Starfire Field 03  
#525 
5:00 PM
 
NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 5 MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA) 0 Starfire Field 03  
#524 
6:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA) 3 FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 2 Starfire Field 03  
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - West Flight B - 4/18/2015
#526 
11:00 AM
 
HIGHLINE PREMIER G02 BLUE (WA) 2 FCSC NEMESIS 02 WHITE (WA) 0 Starfire Field 03  
#527 
11:00 AM
 
TC UNITED G02 - KERSTEN (WA) 0 MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA) 0 Starfire Field 04  
#523 
5:00 PM
 
FCSC NEMESIS 02 WHITE (WA) 4 MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA) 2 Starfire Field 06  
#522 
6:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER G02 BLUE (WA) 1 TC UNITED G02 - KERSTEN (WA) 1 Starfire Field 06  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#529 
2:00 PM
 
FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 2 NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 2 Starfire Field 03  
#528 
5:00 PM
 
MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA) 2 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA) 6 Ravensdale Park #4  
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#530 
12:30 PM
 
MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA) 0 HIGHLINE PREMIER G02 BLUE (WA) 1 Ravensdale Park #3  
#531 
12:30 PM
 
FCSC NEMESIS 02 WHITE (WA) 1 TC UNITED G02 - KERSTEN (WA) 0 Starfire Field 04  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#724 
Playoffs
Quarter-Finals
9:45 AM
 
NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 2 WASHINGTON EAST G03 - KAIEL (WA) 0 Regional Athletic Complex #4  
#725 
Playoffs
Quarter-Finals
9:45 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G02 EMERALD (WA) 2 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA) 3 Regional Athletic Complex #5  
#726 
Playoffs
Quarter-Finals
9:45 AM
 
SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA) 2 HIGHLINE PREMIER G02 BLUE (WA) 1 Regional Athletic Complex #2  
#727 
Playoffs
Quarter-Finals
9:45 AM
 
FCSC NEMESIS 02 WHITE (WA) 0 SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 1 Regional Athletic Complex #1  
#731 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
11:30 AM
 
CWSA G02 NAVY (WA) 1 TC UNITED G02 - KERSTEN (WA) 0 Regional Athletic Complex #4  
#732 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
11:30 AM
 
MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA) 4 WENATCHEE FIRE G02 BLACK (WA) 3 Regional Athletic Complex #5  
#733 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
11:30 AM
 
MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA) 4 THE ACADEMY IDAHO 02/03G (ID) 0 Regional Athletic Complex #2  
#734 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
11:30 AM
 
IEYSA BREAKERS G02 - MERRITT (WA) 0 FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 5 Regional Athletic Complex #1  
#728 
Playoffs
Semi-Finals
4:45 PM
 
NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 2 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 A (WA) 0 Regional Athletic Complex #5  
#729 
Playoffs
Semi-Finals
4:45 PM
 
SPOKANE SCOTTIES KLEIN G02 (WA) 0 SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 1 Regional Athletic Complex #4  
#735 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
6:30 PM
 
CWSA G02 NAVY (WA) 4 MT. RAINIER FC MRFC G02 BLUE (WA) 2 Regional Athletic Complex #4  
#736 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
6:30 PM
 
MAPLE VALLEY SA MVP MARAUDERS 02 NAVY (WA) 1 FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 2 Regional Athletic Complex #5  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#730 
Playoffs
Final
9:45 AM
 
NW UNITED FC G02 PREMIER - POWELL (WA) 2 SPOKANE FOXES FC '02 PREMIER (WA) 0 Regional Athletic Complex #1  
#737 
Playoffs
PLATINUM Final
9:45 AM
 
CWSA G02 NAVY (WA) 1 FC EDMONDS G02 BLACK ICE (WA) 0 Regional Athletic Complex #2  
 
 
Girls U12 GU12 Silver/Bronze
East Flight A
Friday, April 10, 2015
  STING PREMIER SC AC MILAN  0          SPOKANE FOXES FC RED 02'  2 
  CHENEY STORM FC STORM FC G02  5          WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  2 
Saturday, April 11, 2015
  STING PREMIER SC AC MILAN  3          XIFA2021  5 
  CHENEY STORM FC STORM FC G02  2          SPOKANE FOXES FC RED 02'  1 
  WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  1          XIFA2021  0 
  SPOKANE FOXES FC RED 02'  3          WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  0 
  CHENEY STORM FC STORM FC G02  3          STING PREMIER SC AC MILAN  0 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE FOXES FC RED 02'  3          XIFA2021  2 
  WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  0          STING PREMIER SC AC MILAN  5 
  XIFA2021  1          CHENEY STORM FC STORM FC G02  1 
Friday, April 24, 2015
  PACIFIC FC G02 UNITED  5          SPOKANE FOXES FC RED 02'  1 
  STING PREMIER SC AC MILAN  4          DRAGONS FC G02  2 
  XIFA2021  3          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B  1 
  FPSC FURY G02 BLACK  2          CHENEY STORM FC STORM FC G02  3 
Saturday, April 25, 2015
  XIFA2021  2          CHENEY STORM FC STORM FC G02  3 
  PACIFIC FC G02 UNITED  2          STING PREMIER SC AC MILAN  0 
  RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  2          WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  0 
Sunday, April 26, 2015
  CHENEY STORM FC STORM FC G02  1          PACIFIC FC G02 UNITED  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA)    4 3 1 0 10 4 31
 2: SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA)    4 3 0 1 9 4 29
 3: XIFA2021 (WA)    4 1 1 2 7 8 15
 4: STING PREMIER SC AC MILAN (ID)    4 1 0 3 7 9 13
 5: WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS ()    4 1 0 3 3 11 10

West Flight A
Friday, April 17, 2015
  KITSAP PUMAS G02  0          RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  2 
Saturday, April 18, 2015
  PACIFIC FC G02 UNITED  2          RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  1 
Sunday, April 19, 2015
  PACIFIC FC G02 UNITED  2          KITSAP PUMAS G02  0 
Friday, April 24, 2015
  PACIFIC FC G02 UNITED  5          SPOKANE FOXES FC RED 02'  1 
Saturday, April 25, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN  0          RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  9 
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  1          KITSAP PUMAS G02  0 
  PACIFIC FC G02 UNITED  2          STING PREMIER SC AC MILAN  0 
  RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  2          WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS  0 
Sunday, April 26, 2015
  CHENEY STORM FC STORM FC G02  1          PACIFIC FC G02 UNITED  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: PACIFIC FC G02 UNITED (WA)    2 2 0 0 4 1 17
 2: RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA)    2 1 0 1 3 2 10
 3: KITSAP PUMAS G02 ()    2 0 0 2 0 4 0

West Flight B
Friday, April 17, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  0          FPSC FURY G02 BLACK  4 
Saturday, April 18, 2015
  DRAGONS FC G02  6          FPSC FURY G02 BLACK  2 
Sunday, April 19, 2015
  DRAGONS FC G02  3          MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  0 
Friday, April 24, 2015
  STING PREMIER SC AC MILAN  4          DRAGONS FC G02  2 
  FPSC FURY G02 BLACK  2          CHENEY STORM FC STORM FC G02  3 
Saturday, April 25, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  1          KITSAP PUMAS G02  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  1          NORTAC SPARTA G02  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: DRAGONS FC G02 (WA)    2 2 0 0 7 2 19
 2: FPSC FURY G02 BLACK (WA)    2 1 0 1 6 4 12
 3: MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA)    2 0 0 2 0 7 0

West Flight C
Friday, April 17, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN  0          NORTAC SPARTA G02  4 
Saturday, April 18, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B  2          NORTAC SPARTA G02  0 
Sunday, April 19, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B  12          EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN  0 
Friday, April 24, 2015
  XIFA2021  3          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B  1 
Saturday, April 25, 2015
  EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN  0          RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN  9 
  MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE  1          NORTAC SPARTA G02  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B (WA)    2 2 0 0 6 0 19
 2: NORTAC SPARTA G02 (WA)    2 1 0 1 4 2 10
 3: EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN (WA)    2 0 0 2 0 8 0
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - East Flight A - 4/10/2015
#208 
4:15 PM
 
STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 0 SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA) 2 Spokane Polo Club #3  
#209 
5:45 PM
 
CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 5 WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS () 2 Spokane Polo Club #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - East Flight A - 4/11/2015
#210 
9:00 AM
 
STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 3 XIFA2021 (WA) 5 Spokane Polo Club #8  
#211 
1:30 PM
 
CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 2 SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA) 1 Spokane Polo Club #5  
#214 
1:30 PM
 
WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS () 1 XIFA2021 (WA) 0 Spokane Polo Club #8  
#212 
6:00 PM
 
SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA) 3 WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS () 0 Spokane Polo Club #5  
#213 
6:00 PM
 
CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 3 STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 0 Spokane Polo Club #8  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - East Flight A - 4/12/2015
#217 
9:00 AM
 
SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA) 3 XIFA2021 (WA) 2 Spokane Polo Club #8  
#215 
9:15 AM
 
WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS () 0 STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 5 Spokane Polo Club #6  
#216 
1:30 PM
 
XIFA2021 (WA) 1 CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 1 Spokane Polo Club #8  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/17/2015
#219 
7:00 PM
 
KITSAP PUMAS G02 () 0 RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA) 2 Starfire Field 04  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/17/2015
#220 
5:00 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA) 0 FPSC FURY G02 BLACK (WA) 4 Ravensdale Park #3  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/17/2015
#218 
7:00 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN (WA) 0 NORTAC SPARTA G02 (WA) 4 Starfire Field 03  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#222 
11:00 AM
 
PACIFIC FC G02 UNITED (WA) 2 RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA) 1 Starfire Field 06  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/18/2015
#223 
9:30 AM
 
DRAGONS FC G02 (WA) 6 FPSC FURY G02 BLACK (WA) 2 Starfire Field 06  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/18/2015
#221 
8:00 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B (WA) 2 NORTAC SPARTA G02 (WA) 0 Starfire Field 06  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#225 
12:30 PM
 
PACIFIC FC G02 UNITED (WA) 2 KITSAP PUMAS G02 () 0 Starfire Field 06  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#226 
3:30 PM
 
DRAGONS FC G02 (WA) 3 MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA) 0 Starfire Field 06  
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - West Flight C - 4/19/2015
#224 
2:00 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B (WA) 12 EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN (WA) 0 Starfire Field 06  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - Playoffs - 4/24/2015
#778 
Playoffs
SILVER Quarter-Final
4:30 PM
 
PACIFIC FC G02 UNITED (WA) 5 SPOKANE FOXES FC RED 02' (WA) 1 Chinook MS #1  
#779 
Playoffs
SILVER Quarter-Final
4:30 PM
 
STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 4 DRAGONS FC G02 (WA) 2 Chinook MS #2  
#776 
Playoffs
SILVER Quarter-Final
6:15 PM
 
XIFA2021 (WA) 3 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G02 B (WA) 1 Chinook MS #2  
#777 
Playoffs
SILVER Quarter-Final
6:15 PM
 
FPSC FURY G02 BLACK (WA) 2 CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 3 Chinook MS #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#783 
Playoffs
BRONZE Quarter-Finals
11:00 AM
 
EMERALD CITY FC ECFC F02 GREEN (WA) 0 RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA) 9 Chinook MS #2  
#784 
Playoffs
BRONZE Quarter-Finals
11:00 AM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA) 1 KITSAP PUMAS G02 () 0 Chinook MS #1  
#780 
Playoffs
Semi-Finals
6:15 PM
 
XIFA2021 (WA) 2 CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 3 Rainier Vista Community Park #3  
#781 
Playoffs
Semi-Finals
6:15 PM
 
PACIFIC FC G02 UNITED (WA) 2 STING PREMIER SC AC MILAN (ID) 0 Lakepointe Park #1  
#785 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
6:30 PM
 
RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA) 2 WENATCHEE VALLEY UNITED STRYKERS () 0 Chinook MS #2  
#786 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
6:30 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA) 1 NORTAC SPARTA G02 (WA) 0 Chinook MS #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U12 GU12 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#787 
Playoffs
BRONZE Final
10:00 AM
 
RAINIER SOCCER ALLIANCE ELITE 02 MCQUEEN (WA)   MAPLE VALLEY PREMIER MVP MARAUDERS 02 WHITE (WA)   Regional Athletic Complex #4  
#782 
Playoffs
Final
10:00 AM
 
CHENEY STORM FC STORM FC G02 (WA) 1 PACIFIC FC G02 UNITED (WA) 3 Regional Athletic Complex #5  
 
 
Girls U13 GU13 Gold/Platinum
East Flight A
Saturday, April 11, 2015
  WASHINGTON EAST G01  3          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER  4 
  CWSA G01 NAVY  1          SPOKANE FOXES FC PREMIER '01  1 
  WASHINGTON EAST G01  0          CWSA G01 NAVY  2 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER  2          SPOKANE FOXES FC PREMIER '01  0 
Sunday, April 12, 2015
  SPOKANE FOXES FC PREMIER '01  1          WASHINGTON EAST G01  4 
  ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER  2          CWSA G01 NAVY  1 
Friday, April 24, 2015
  WASHINGTON EAST G01  5          NW UNITED FC G01  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  3          CWSA G01 NAVY  1 
Saturday, April 25, 2015
  WASHINGTON EAST G01  3          ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER  1 
  PS SLAMMERS G01 BLACK  2          SPOKANE FOXES FC PREMIER '01  0 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST G01  2          MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER (WA)    3 3 0 0 8 4 26
 2: CWSA G01 NAVY (WA)    3 1 1 1 4 3 14
 3: WASHINGTON EAST G01 (WA)    3 1 0 2 7 7 12
 4: SPOKANE FOXES FC PREMIER '01 (WA)    3 0 1 2 2 7 5

West Flight A
Friday, April 17, 2015
  FPSC FURY G01 BLACK  1          TC UNITED GU13 - BUDD G '01  2 
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  3          PS SLAMMERS G01 BLACK  3 
Saturday, April 18, 2015
  PS SLAMMERS G01 BLACK  2          TC UNITED GU13 - BUDD G '01  0 
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  2          FPSC FURY G01 BLACK  1 
Sunday, April 19, 2015
  FPSC FURY G01 BLACK  1          PS SLAMMERS G01 BLACK  0 
  TC UNITED GU13 - BUDD G '01  0          MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  2 
Friday, April 24, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  3          CWSA G01 NAVY  1 
Saturday, April 25, 2015
  TC UNITED GU13 - BUDD G '01  1          PS SLAMMERS G01 BLACK  2 
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  2          RSA ELITE 01G HEATHER  0 
  PS SLAMMERS G01 BLACK  2          SPOKANE FOXES FC PREMIER '01  0 
Sunday, April 26, 2015
  WASHINGTON EAST G01  2          MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  4          PS SLAMMERS G01 BLACK  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA)    3 2 1 0 7 4 23
 2: PS SLAMMERS G01 BLACK (WA)    3 1 1 1 5 4 15
 3: FPSC FURY G01 BLACK (WA)    3 1 0 2 3 4 10
 4: TC UNITED GU13 - BUDD G '01 (WA)    3 1 0 2 2 5 8

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  7 
  HIGHLINE PREMIER G01  0          RSA ELITE 01G HEATHER  1 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  2          NW UNITED FC G01  2 
Sunday, April 19, 2015
  NW UNITED FC G01  4          HIGHLINE PREMIER G01  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  0          EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  0 
  RSA ELITE 01G HEATHER  2          SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0 
  HIGHLINE PREMIER G01  1          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  1 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  1          RSA ELITE 01G HEATHER  2 
  SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0          NW UNITED FC G01  2 
Friday, April 24, 2015
  WASHINGTON EAST G01  5          NW UNITED FC G01  0 
Saturday, April 25, 2015
  MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01  2          RSA ELITE 01G HEATHER  0 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  1 
Sunday, April 26, 2015
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  4          PS SLAMMERS G01 BLACK  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: RSA ELITE 01G HEATHER (WA)    3 3 0 0 5 1 25
 2: NW UNITED FC G01 (WA)    3 2 1 0 8 2 24
 3: ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA)    3 1 2 0 5 1 18

West Flight C
Saturday, April 18, 2015
  SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  7 
  HIGHLINE PREMIER G01  0          RSA ELITE 01G HEATHER  1 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  2          NW UNITED FC G01  2 
Sunday, April 19, 2015
  NW UNITED FC G01  4          HIGHLINE PREMIER G01  0 
  ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  0          EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  0 
  RSA ELITE 01G HEATHER  2          SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0 
  HIGHLINE PREMIER G01  1          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  1 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  1          RSA ELITE 01G HEATHER  2 
  SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS  0          NW UNITED FC G01  2 
Saturday, April 25, 2015
  FPSC FURY G03 BLACK  0          EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  2 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN  0          ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA)    3 0 2 1 3 4 10
 2: HIGHLINE PREMIER G01 (WA)    3 0 1 2 1 6 4
 3: SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS (WA)    3 0 0 3 0 8 0
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - East Flight A - 4/11/2015
#229 
11:45 AM
 
WASHINGTON EAST G01 (WA) 3 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER (WA) 4 Spokane Polo Club #7  
#230 
11:45 AM
 
CWSA G01 NAVY (WA) 1 SPOKANE FOXES FC PREMIER '01 (WA) 1 Spokane Polo Club #6  
#227 
4:15 PM
 
WASHINGTON EAST G01 (WA) 0 CWSA G01 NAVY (WA) 2 Spokane Polo Club #7  
#228 
4:15 PM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER (WA) 2 SPOKANE FOXES FC PREMIER '01 (WA) 0 Spokane Polo Club #6  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - East Flight A - 4/12/2015
#231 
9:00 AM
 
SPOKANE FOXES FC PREMIER '01 (WA) 1 WASHINGTON EAST G01 (WA) 4 Spokane Polo Club #1  
#232 
9:00 AM
 
ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER (WA) 2 CWSA G01 NAVY (WA) 1 Spokane Polo Club #2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/17/2015
#234 
6:30 PM
 
FPSC FURY G01 BLACK (WA) 1 TC UNITED GU13 - BUDD G '01 (WA) 2 Ravensdale Park #3  
#233 
8:00 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 3 PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 3 Ravensdale Park #3  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/18/2015
#239 
1:30 PM
 
PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 2 TC UNITED GU13 - BUDD G '01 (WA) 0 Ravensdale Park #3  
#238 
3:00 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 2 FPSC FURY G01 BLACK (WA) 1 Ravensdale Park #3  
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight C - 4/18/2015
#242 
3:30 PM
 
SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS (WA) 0 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA) 7 Starfire Field 01  
#240 
6:00 PM
 
HIGHLINE PREMIER G01 (WA) 0 RSA ELITE 01G HEATHER (WA) 1 Eastlake HS CF 1  
#241 
6:00 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA) 2 NW UNITED FC G01 (WA) 2 Eastlake HS CF 2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight A - 4/19/2015
#244 
11:00 AM
 
FPSC FURY G01 BLACK (WA) 1 PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 0 Ravensdale Park #3  
#243 
2:00 PM
 
TC UNITED GU13 - BUDD G '01 (WA) 0 MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 2 Ravensdale Park #4  
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight B - 4/19/2015
#245 
9:30 AM
 
NW UNITED FC G01 (WA) 4 HIGHLINE PREMIER G01 (WA) 0 Starfire Field 03  
#246 
9:30 AM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA) 0 EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA) 0 Starfire Field 04  
#247 
9:30 AM
 
RSA ELITE 01G HEATHER (WA) 2 SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS (WA) 0 Starfire Field 02  
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - West Flight C - 4/19/2015
#235 
3:30 PM
 
HIGHLINE PREMIER G01 (WA) 1 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA) 1 Starfire Field 04  
#236 
3:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA) 1 RSA ELITE 01G HEATHER (WA) 2 Starfire Field 03  
#237 
3:30 PM
 
SPARTA/FC TACOMA NORTAC FC COMETS (WA) 0 NW UNITED FC G01 (WA) 2 Starfire Field 02  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - Playoffs - 4/24/2015
#788 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
6:15 PM
 
WASHINGTON EAST G01 (WA) 5 NW UNITED FC G01 (WA) 0 Regional Athletic Complex #5  
#789 
Playoffs
GOLD Quarter-Finals
6:15 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 3 CWSA G01 NAVY (WA) 1 Regional Athletic Complex #2  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - Playoffs - 4/25/2015
#793 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
1:15 PM
 
FPSC FURY G03 BLACK (WA) 0 EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA) 2 Regional Athletic Complex #4  
#794 
Playoffs
PLATINUM Quarter-Finals
1:15 PM
 
TC UNITED GU13 - BUDD G '01 (WA) 1 PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 2 Regional Athletic Complex #5  
#790 
Playoffs
Semi-Finals
4:45 PM
 
WASHINGTON EAST G01 (WA) 3 ACADEMY OF SOCCER EXCELLENCE ASE G01 EMERALD - THUNDER (WA) 1 Regional Athletic Complex #1  
#791 
Playoffs
Semi-Finals
4:45 PM
 
MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 2 RSA ELITE 01G HEATHER (WA) 0 North Thurston HS South Sound Stadium  
#795 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
6:30 PM
 
EMERALD CITY FC ECFC F01 GREEN (WA) 0 ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA) 1 Regional Athletic Complex #1  
#796 
Playoffs
PLATINUM Semi-Finals
6:30 PM
 
PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 2 SPOKANE FOXES FC PREMIER '01 (WA) 0 North Thurston HS South Sound Stadium  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Gold/Platinum - Playoffs - 4/26/2015
#792 
Playoffs
Final
1:30 PM
 
WASHINGTON EAST G01 (WA) 2 MAPLE VALLEY PREMIER NAVY MARAUDERS 01 (WA) 0 Regional Athletic Complex #1  
#797 
Playoffs
PLATINUM Final
1:30 PM
 
ISSAQUAH SC ISC GUNNERS G01 A (WA) 4 PS SLAMMERS G01 BLACK (WA) 0 Regional Athletic Complex #2  
 
 
Girls U13 GU13 Silver/Bronze
East Flight A
Saturday, April 11, 2015
  IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  0          WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER  3 
  WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  1          WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  3 
  IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  2          WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  3 
  WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER  2          WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  0 
Sunday, April 12, 2015
  WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  1          IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  0 
  WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER  0          WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  0 
Saturday, April 25, 2015
  WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  5          SEATTLE CELTIC G01 GREEN  3 
  FC EDMONDS G01 ELITE  2          WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  3 
Sunday, April 26, 2015
  CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN  0          IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  2 
  WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  2          ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B  0 
  WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  1          WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER  0 
  IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  6          KENT UNITED '01 WHITE  0 
  WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  4          WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER (WA)    3 2 1 0 5 0 23
 2: WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13 (TBA)    3 2 0 1 4 3 17
 3: WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT ()    3 1 1 1 4 5 14
 4: IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON (WA)    3 0 0 3 2 7 2

West Flight A
Saturday, April 18, 2015
  FC EDMONDS G01 ELITE  5          KENT UNITED '01 WHITE  0 
  SEATTLE CELTIC G01 GREEN  1          CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE  0 
  FC EDMONDS G01 ELITE  1          SEATTLE CELTIC G01 GREEN  2 
  KENT UNITED '01 WHITE  2          CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE  1 
Sunday, April 19, 2015
  KENT UNITED '01 WHITE  1          SEATTLE CELTIC G01 GREEN  5 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE  0          FC EDMONDS G01 ELITE  6 
Saturday, April 25, 2015
  WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT  5          SEATTLE CELTIC G01 GREEN  3 
  FC EDMONDS G01 ELITE  2          WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  3 
Sunday, April 26, 2015
  KENT UNITED '01 WHITE  2          EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE  1 
  IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  6          KENT UNITED '01 WHITE  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: SEATTLE CELTIC G01 GREEN ()    3 3 0 0 7 2 25
 2: FC EDMONDS G01 ELITE (WA)    3 2 0 1 9 2 21
 3: KENT UNITED '01 WHITE ()    3 1 0 2 3 9 9
 4: CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE (WA)    3 0 0 3 1 7 1

West Flight B
Saturday, April 18, 2015
  ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B  1          CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN  0 
  EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE  4          FUERZA FC ACADEMY G01  0 
  ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B  1          EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE  0 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN  3          FUERZA FC ACADEMY G01  0 
Sunday, April 19, 2015
  FUERZA FC ACADEMY G01  0          ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B  4 
  CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN  1          EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE  2 
Sunday, April 26, 2015
  CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN  0          IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON  2 
  KENT UNITED '01 WHITE  2          EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE  1 
  WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13  2          ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
               
 1: ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B (WA)    3 3 0 0 6 0 26
 2: EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE (WA)    3 2 0 1 6 2 18
 3: CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN (WA)    3 1 0 2 4 3 11
 4: FUERZA FC ACADEMY G01 (WA)    3 0 0 3 0 11 0
 
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - East Flight A - 4/11/2015
#250 
1:30 PM
 
IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON (WA) 0 WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER (WA) 3 Spokane Polo Club #2  
#251 
1:30 PM
 
WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT () 1 WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13 (TBA) 3 Spokane Polo Club #1  
#248 
6:00 PM
 
IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON (WA) 2 WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT () 3 Spokane Polo Club #2  
#249 
6:00 PM
 
WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER (WA) 2 WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13 (TBA) 0 Spokane Polo Club #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - East Flight A - 4/12/2015
#252 
8:45 AM
 
WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13 (TBA) 1 IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON (WA) 0 Spokane Polo Club #3  
#253 
8:45 AM
 
WENATCHEE FIRE FC G01 BLACK-CHANDLER (WA) 0 WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT () 0 Spokane Polo Club #4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - West Flight A - 4/18/2015
#260 
8:00 AM
 
FC EDMONDS G01 ELITE (WA) 5 KENT UNITED '01 WHITE () 0 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#261 
8:00 AM
 
SEATTLE CELTIC G01 GREEN () 1 CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#256 
3:30 PM
 
FC EDMONDS G01 ELITE (WA) 1 SEATTLE CELTIC G01 GREEN () 2 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#257 
3:30 PM
 
KENT UNITED '01 WHITE () 2 CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE (WA) 1 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - West Flight B - 4/18/2015
#258 
9:30 AM
 
ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B (WA) 1 CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
#259 
9:30 AM
 
EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE (WA) 4 FUERZA FC ACADEMY G01 (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#254 
5:00 PM
 
ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B (WA) 1 EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
#255 
5:00 PM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN (WA) 3 FUERZA FC ACADEMY G01 (WA) 0 Issaquah Highlands Central Park Field 4  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - West Flight A - 4/19/2015
#265 
1:30 PM
 
KENT UNITED '01 WHITE () 1 SEATTLE CELTIC G01 GREEN () 5 Eastlake HS CF 2  
#264 
3:00 PM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 01 WHITE (WA) 0 FC EDMONDS G01 ELITE (WA) 6 Eastlake HS CF 2  
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - West Flight B - 4/19/2015
#262 
9:30 AM
 
FUERZA FC ACADEMY G01 (WA) 0 ISSAQUAH ISC GUNNERS G01 B (WA) 4 Ravensdale Park #3  
#263 
9:30 AM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN (WA) 1 EMERALD CITY FC ECFC F01 WHITE (WA) 2 Issaquah Highlands Central Park Field 5  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - Playoffs - 4/25/2015
#802 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
11:45 AM
 
WENATCHEE FIRE G01 WHITE - HUNT () 5 SEATTLE CELTIC G01 GREEN () 3 Lakepointe Park #1  
#801 
Playoffs
SILVER Quarter-Finals
1:30 PM
 
FC EDMONDS G01 ELITE (WA) 2 WENATCHEE VALLEY UNITED SC U13 (TBA) 3 Lakepointe Park #1  
Game Time Home Team   Away Team   Location
Girls U13 GU13 Silver/Bronze - Playoffs - 4/26/2015
#798 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals
9:30 AM
 
CSC CASCADE VELOCITY FC 01 GREEN (WA) 0 IEYSA BREAKERS G01 - ANDERSSON (WA) 2 Chinook MS #1  
#799 
Playoffs
BRONZE Semi-Finals